/    /    /    /  

Coslys Kondicionér pro suché a poškozené vlasy mirabelkový olej 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Kondicionery
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
369
ks
Bez DPH 305 Kč

Coslys Kondicionér pro suché a poškozené vlasy mirabelkový olej 250 ml

Kondicionér pro suché a poškozené vlasy Coslys vyživuje a posiluje strukturu vlasů díky obsahu rostlinných olejů a másel. Mirabelkový olej s bambuckým máslem a vitaminem E dodává vlasu potřebnou výživu, zaceluje jej a současně posiluje a chrání před dehydratací.

Kondicionér s mirabelkovým olejem vyživuje suché poškozené vlasy a navrací jim vitalitu. Kombinace pečujícího oleje z mirabelek s bambuckým máslem o vlasy pečuje po celé délce, zaceluje jejich strukturu a citelně usnadňuje rozčesávání vlasů. O zdravý lesk a sílu vlasů se postará šťáva z Aloe vera, vlasy zároveň zjemňuje a také mírní nadměrné krepatění.

Složení kondicionéru je navíc obohaceno o extrakt z tužebníku, který intenzivně uhlazuje a zaceluje poškozený suchý vlas, zjemňuje jej, a tím pádem usnadňuje jeho rozčesávání i následnou úpravu. Díky mirabelkovému oleji je kondicionér skvělý pro pravidelnou péči o nepoddajné vysušené vlasy se sklony k lámání.

Použití: Malé množství kondicionéru aplikujte do délek vlhkých ručníkem vysušených vlasů a nechte působit 2 - 3 minuty. Poté vydatně vymyjte čistou vodou.

Coslys Kondicionér pro suché a poškozené vlasy mirabelkový olej 250 ml

Kondicionér pre suché a poškodené vlasy Coslys vyživuje a posilňuje štruktúru vlasov vďaka obsahu rastlinných olejov a masiel. Mirabelkový olej s bambuckým maslom a vitamínom E dodáva vlasu potrebnú výživu, zaceľuje ho a súčasne posilňuje a chráni pred dehydratáciou.

Kondicionér s mirabelkovým olejom vyživuje suché poškodené vlasy a navracia im vitalitu. Kombinácia ošetrujúceho oleje z mirabeliek s bambuckým maslom sa o vlasy stará po celej dĺžke, zaceľuje ich štruktúru a citeľne uľahčuje rozčesávanie vlasov. O zdravý lesk a silu vlasov sa postará šťava z Aloe vera, vlasy zároveň zjemňuje a tiež mierni nadmerné krepovatenie.

Zloženie kondicionéra je navyše obohatené o extrakt z túžobníka, ktorý intenzívne uhladzuje a zaceľuje poškodený suchý vlas, zjemňuje ho, a tým pádom uľahčuje jeho rozčesávanie aj následnú úpravu. Vďaka mirabelkovému oleju je kondicionér skvelý pre pravidelnú starostlivosť o nepoddajné vysušené vlasy so sklonmi k lámaniu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Spirae Ulmaria Flower Extract1), Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter1), Coco Caprylate, Linoleic Acid, Prunus Insititia Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder1), Lecithin, Sodium Cetearyl Sulfate, Olus Oil, Linolenic Acid, Xanthan Gum, Parfum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Geraniol, Linalool, Benzyl Salicylate
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
typy vlasů: poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/