/    /    /    /  

Argital Kondicionér rostlinný se zeleným jílem 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 200 ml / 350 Kč
Kategorie: Kondicionery, Vzorky kondicionerů
Certifikáty: BDIH, ICEA
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
50
ks
Bez DPH 41 Kč

Argital Kondicionér rostlinný se zeleným jílem 20 ml

Rostlinný vlasový kondicionér Argital pečuje o jemné poškozené vlasy díky bylinným výtažkům a olejům, které zacelují strukturu vlasu, posilují ji a současně usnadňují rozčesání vlasů. Díky kondicionéru jsou vlasy posíleny a zpevněny od kořínku po konečky a získávají opět zdravý lesk i pružnost.

Kondicionér pečuje o poškozené vlasy díky složení bohatému na rostlinné výtažky a oleje. Ty uhlazují strukturu vlasu a navrací mu lesk i zdravý vzhled. O posílení roztřepených konečků se postará bílkovina z pšeničných klíčků, zatímco olivový, jojobový a mandlový olej suchý vlas zacelují a chrání ho před dehydratací a poškozením. Díky obsaženým olejům jsou vlasy poddajné, lehce se rozčesávají a snadněji se upravují.

Esenciální oleje z levandule, ylang ylang, pelargonie, fenyklu a mnohých dalších nejenže dodávají kondicionéru jemnou vůni, ale také chrání vlasovou pokožku před vznikem podráždění či lupů, stabilizují funkci mazových žláz a tím pádem také eliminují maštění vlasů. Rostlinný kondicionér pečuje o poškozené roztřepené vlasy, současně je zjemňuje a usnadňuje jejich následnou úpravu.

Použití: Malé množství kondicionéru aplikujte rovnoměrně do délek vlhkých umytých vlasů. Nechte působit 3-5 minut a poté důkladně opláchněte čistou vodou.

Tip: Pro intenzivní péči o poškozené roztřepené vlasy nechte kondicionér působit až 10 minut.

Argital Kondicionér rostlinný se zeleným jílem 20 ml

Rastlinný vlasový kondicionér Argital sa stará o jemné poškodené vlasy vďaka bylinným výťažkom a olejom, ktoré zaceľujú štruktúru vlasu, posilňujú ju a súčasne uľahčujú rozčesanie vlasov. Vďaka kondicionéru sú vlasy posilnené a spevnené od korienka po končeky a získavajú opäť zdravý lesk i pružnosť.

Kondicionér sa stará o poškodené vlasy vďaka zloženiu bohatému na rastlinné výťažky a oleje. Tie uhladzujú štruktúru vlasu a navracajú mu lesk aj zdravý vzhľad. O posilnenie rozštiepených končekov sa postará bielkovina z pšeničných klíčkov, zatiaľ čo olivový, jojobový a mandľový olej suchý vlas zaceľujú a chránia ho pred dehydratáciou a poškodením. Vďaka obsiahnutým olejom sú vlasy poddajné, ľahko sa rozčesávajú a ľahšie sa upravujú.

Esenciálne oleje z levandule, ylang ylang, pelargónie, feniklu a mnohých ďalších nielenže dodávajú kondicionéru jemnú vôňu, ale tiež chránia vlasovú pokožku pred vznikom podráždenia či lupín, stabilizujú funkciu mazových žliaz a tým pádom tiež eliminujú mastenie vlasov. Rastlinný kondicionér sa stará o poškodené a rozštiepené vlasy, súčasne ich zjemňuje a uľahčuje ich následnú úpravu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Potassium Palmiotyl Hydrolyzed Wheat Protein/Glyceryl Stearate/Cetearyl Alcohol/Cetyl Alcohol, Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Equisetum Arvense Extract, Arctium Lappa Extract, Urtica Dioica Extract, Olea Europea Fruit Oil, Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetearyl Alcohol, Betaine, Solum Fullonum, Xanthan Gum, Simondsia Chinensis Seed Oil, Cananga Odorata Flower Oil , Pelargonium Graveolens Oil, Lavandula Hybrida Oil, Foeniculum Vulgare Oil, Citrus Limon Peel Oil, Pimpinella Anisum Oil, Lactic Acid
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
typy vlasů: citlivé vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, suché vlasy, zplihlé vlasy

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it