/    /    /    /  

Logona Kondicionér sprej s přírodním betainem 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Kondicionery
Produktová řada: Logona Hair Color
Certifikáty: BDIH, NATRUE, ECO CONTROL
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
283
ks
Bez DPH 234 Kč

Logona Kondicionér sprej s přírodním betainem 150 ml

Kondicionér Logona ve spreji s přírodním betainem a rostlinným glycerinem osvěžuje pokožku hlavy a dodává vlasům pružnost. Usnadňuje rozčesávání vlasů i jejich následnou úpravu. Díky svému šetrnému přírodnímu složení je vhodný pro každodenní použití na všechny typy vlasů.

Betain pomáhá obnovovat poškozenou vlasovou strukturu a omezovat lámání a třepení vlasů. Zároveň vlasům poskytuje ochranu při tepelné úpravě a předchází jejich poškození barvením a používáním chemických stylingových přípravků pro úpravu vlasů.

Rostlinný glycerin uhlazuje suché a hrubé vlasy. Má skvělou schopnost vázat na sebe vodu a předávat ji tam, kde je jí nejvíce potřeba. Dodává tak osvěžující vlhkost unaveným vlasům bez života a suché a svědivé vlasové pokožce.

Použití: Nastříkejte na umyté a ručníkem vysušené vlasy a nechejte krátce působit. Nesmývejte. Následně vlasy pročešte a upravte obvyklým způsobem.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte i šampon a hydratační sprej stejné řady Logona.

Logona Kondicionér sprej s přírodním betainem 150 ml

Kondicionér Logona v spreji s prírodným betaínom a rastlinným glycerínom osviežuje pokožku hlavy a dodáva vlasom pružnosť. Uľahčuje rozčesávanie vlasov aj ich následnú úpravu. Vďaka svojmu šetrnému prírodnému zloženiu je vhodný pre každodenné použitie na všetky typy vlasov.

Betaín pomáha obnovovať poškodenú vlasovú štruktúru a obmedzovať lámanie a štiepanie vlasov. Zároveň vlasom poskytuje ochranu pri tepelnej úprave a predchádza ich poškodeniu farbením a používaním chemických stylingových prípravkov pre úpravu vlasov.

Rastlinný glycerín uhladzuje suché a hrubé vlasy. Má skvelú schopnosť viazať na seba vodu a odovzdávať ju tam, kde je to najviac potrebné. Dodáva tak osviežujúcu vlhkosť unaveným vlasom bez života a suchej a svrbiacej vlasovej pokožke.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol1), Betaine, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Glycerin, Sodium Lactate, Parfum (Essential Oils)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
produktové řady: Logona Hair Color
typy vlasů: barvené vlasy, citlivé vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy, zplihlé vlasy

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz