/    /    /    /  

Faith in Nature Kondicionér Tea Tree 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Kondicionery
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
129
ks
Bez DPH 107 Kč

Faith in Nature Kondicionér Tea Tree 250 ml

Kondicionér Tea Tree Faith in Nature se skvěle hodí pro péči o mastné vlasy, brání jejich rychlému plihnutí a osvěžuje je. Kombinace éterických olejů z vlasů odstraňuje přebytečnou mastnotu, zároveň ale o vlasy pečuje a dodává jim zdravý lesk.

Tea Tree kondicionér se postará o potřeby snadno se mastících vlasů. Dodá potřebnou výživu a hydrataci, přesto aktivně eliminuje nadměrné maštění vlasů. Spojení éterických olejů z tea tree a citrusových plodů vlasy osvěží, současně působí proti zvýšené produkci kožního mazu.

Esenciální oleje v kombinaci s rostlinnými zjemňují strukturu vlasů, dodávají lesk a zanechávají je jemné na dotek. Nemusíte se tak bát roztřepených konečků ani suchých krepatých vlasů.

Použití: Malé množství kondicionéru aplikujte rovnoměrně do délek vlhkých umytých vlasů a nechte působit 3-5 minut. Poté vydatně spláchněte vodou.

Faith in Nature Kondicionér Tea Tree 250 ml

Kondicionér Tea Tree Faith in Nature sa skvele hodí pre starostlivosť o mastné vlasy, bráni ich rýchlemu spľasnutiu a osviežuje ich. Kombinácia éterických olejov z vlasov odstraňuje prebytočnú mastnotu, zároveň sa ale o vlasy stará a dodáva im zdravý lesk.

Tea Tree kondicionér sa postará o potreby ľahko sa mastiacich vlasov. Dodá potrebnú výživu a hydratáciu, napriek tomu aktívne eliminuje nadmerné mastenie vlasov. Spojenie éterických olejov z tea tree a citrusových plodov vlasy osvieži, súčasne pôsobí proti zvýšenej produkcii kožného mazu.

Esenciálne oleje v kombinácii s rastlinnými zjemňujú štruktúru vlasov, dodávajú lesk a zanechávajú ich jemné na dotyk. Nemusíte sa tak báť rozštiepených končekov ani suchých krepových vlasov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cetearyl Alcohol, Brassica campestris sed oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Citrus Aurantifolia Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil, Cetrimonium Chloride, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Benzoate, Pottasium Sorbate, Citric Acid, Limonene
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový

Výrobce

Faith Products Ltd
James Street
M26 1LN Radcliffe
Velká Británie
tel: +44 161 724 4016
https://www.faithinnature.co.uk/