/    /    /    /  

Delibutus Konopná mast na opary s propolisem 15 ml

Značka:
Množství: 15 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 4 ml / 180 Kč
Kategorie: Podrážděná pokožka, Balzámy na rty klasické, Konopné masti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
150
ks
Bez DPH 124 Kč

Delibutus Konopná mast na opary s propolisem 15 ml

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Konopná mast s propolisem Delibutus je skvělým pomocníkem pro léčbu špatně se hojících oparů i pro aktivní regeneraci suchých popraskaných rtů. Díky obsahu léčivého propolisu a antibakteriálního tea tree oleje se poškozená pokožka snadněji a rychleji hojí a současně je eliminován vznik zánětu.

Pečující mast v sobě spojuje vysoký podíl bambuckého másla a konopného oleje. Obě dvě látky jsou bohaté na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů, jemnou pokožku v okolí rtů aktivně regenerují, zvláčňují ji a chrání před popraskáním. O léčbu oparu se postará osvědčený propolis, který působí antibakteriálně a také brání rozšíření i opětovnému návratu oparu.

Hojivé účinky masti navíc umocňuje obsažený tea tree olej, který má výborné antibakteriální, antiseptické i antimykotické vlastnosti. S úspěchem si tak poradí nejenom s opary, ale také s popraskanými koutky. Konopná mast kombinuje spolehlivé prostředky pro regeneraci a léčbu oparů i suchých rtů, postiženou pokožku skvěle léčí a chrání před vznikem zánětu.

Použití: Malé množství balzámu aplikujte na okolí rtů postižené opary. Opakujte podle potřeby kdykoliv během dne.

Tip: Mast lze díky antibakteriálním a hojivým účinkům použít i pro léčbu popraskaných ústních koutků.

Delibutus Konopná mast na opary s propolisem 15 ml

Konopná masť s propolisom Delibutus je skvelým pomocníkom na liečbu zle sa hojacich oparov aj na aktívnu regeneráciu suchých popraskaných pier. Vďaka obsahu liečivého propolisu a antibakteriálneho tea tree oleja sa poškodená pokožka ľahšie a rýchlejšie hojí a súčasne je eliminovaný vznik zápalu.

Ošetrujúca masť v sebe spája vysoký podiel bambuckého masla a konopného oleja. Obidve látky sú bohaté na množstvo nenasýtených mastných kyselín a vitamínov, jemnú pokožku v okolí pier aktívne regenerujú, zvláčňujú ju a chránia pred popraskaním. O liečbu oparu sa postará osvedčený propolis, ktorý pôsobí antibakteriálne a tiež bráni rozšíreniu aj opätovnému návratu oparu.

Hojivé účinky masti navyše umocňuje obsiahnutý tea tree olej, ktorý má výborné antibakteriálne, antiseptické aj antimykotické vlastnosti. S úspechom si tak poradí nielen s oparmi, ale aj s popraskanými kútikmi. Konopná masť kombinuje spoľahlivé prostriedky na regeneráciu a liečbu oparov i suchých pier, postihnutú pokožku vynikajúco lieči a chráni pred vznikom zápalu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Butyrospermum Parkii Butter, Cannabis Sativa Seed Oil, Propolis Cera Tincture, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový

Výrobce

Tomáš Mašín - Delibutus.cz
Tizianova 2
400 03 Ústí nad Labem
Česká republika
tel: +420774336252
http://www.delibutus.cz/