/    /    /    /  

Delibutus Konopná péče na nehty a lůžka 4 ml

Značka:
Množství: 4 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Péče o nehty, Konopné masti, Dárky pro ženy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
180
ks
Bez DPH 149 Kč

Delibutus Konopná péče na nehty a lůžka 4 ml

Konopná péče o nehtová lůžka Delibutus pečuje nejenom o zdraví jemné pokožky a chrání ji před vznikem záděr, ale také posiluje jemné lámavé nehty. Kombinace pečujících olejů a antibakteriálních látek brání nehtová lůžka před vznikem zánětu, podporuje jejich odolnost i zdravý růst nehtu.

Konopná péče v sobě spojuje nejenom olej z konopí, ale také kokosový olej. Tyto dvě látky jemnou pokožku skvěle vyživují, zvláčňují ji a chrání ji před popraskáním. Kromě toho kokosový olej také působí antibakteriálně, antimykoticky a antisepticky, ochraňuje nehtová lůžka před prasknutím i vznikem hnisavých záděr. Skvělé léčivé vlastnosti má i esenciální olej z cedrátu, který nehtové lůžko lehce dezinfikuje a hojí. Nehtová péče se stará nejenom o zdraví a pěstěný vzhled nehtového lůžka, ale také díky vysokému podílu pečujících olejů nehet vyživuje a posiluje.

Použití: Malé množství péče aplikujte na čistou pokožku nehtových lůžek i na samotné nehty a lehce vetřete.

Delibutus Konopná péče na nehty a lůžka 4 ml

Konopná starostlivosť o nechtové lôžka Delibutus sa stará nielen o zdravie jemnej pokožky a chráni ju pred vznikom záderov, ale tiež posilňuje jemné lámavé nechty. Kombinácia ošetrujúcich olejov a antibakteriálnych látok bráni nechtové lôžka pred vznikom zápalu, podporuje ich odolnosť aj zdravý rast nechtu.

Konopná starostlivosť v sebe spája nielen olej z konope, ale aj kokosový olej. Tieto dve látky jemnú pokožku skvele vyživujú, zvláčňujú ju a chránia ju pred popraskaním. Okrem toho kokosový olej tiež pôsobí antibakteriálne, antimykoticky a antisepticky, ochraňuje nechtové lôžka pred prasknutím aj vznikom hnisavých záderov. Skvelé liečivé vlastnosti má aj esenciálny olej z cedrátu, ktorý nechtové lôžko ľahko dezinfikuje a hojí. Nechtová starostlivosť sa stará nielen o zdravie a pestovaný vzhľad nechtového lôžka, ale tiež vďaka vysokému podielu ošetrujúcich olejov necht vyživuje a posilňuje.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Cannabis Sativa Seed Oil, Citrus Medica Limonum Peel Oil
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový

Výrobce

Tomáš Mašín - Delibutus.cz
Tizianova 2
400 03 Ústí nad Labem
Česká republika
tel: +420774336252
http://www.delibutus.cz/