/    /    /    /  

Delibutus Konopné semínko loupané 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 500 g / 262 Kč 250 g / 151 Kč
Kategorie: Konopné potraviny, Konopná semínka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
73
ks
Bez DPH 63 Kč

Delibutus Konopné semínko loupané 100 g

Loupané konopné semínko českého původu od značky Delibutus je bohaté na dobře stravitelné aminokyseliny. Obsahuje vyvážený poměr omega 3 omega 6 nenasycených mastných kyselin a dalších výživných látek, které jsou nezbytné pro správnou funkci organismu. Pomáhá snížit hladinu cholesterolu, zlepšovat imunitu a schopnost regenerace.

Esenciální nenasycené mastné kyseliny pomáhají harmonizovat hormonální nerovnováhu a stabilizovat funkci endokrinního systému. Jsou vynikající na zmírnění nepříjemných příznaků při změnách hladiny hormonů v pubertě, v období menstruace a klimakteria. Pomáhají také vyživovat nervovou soustavu, podporovat mozkovou činnost a zlepšovat schopnost soustředění.

Semínka patří mezi jednu z nejvýživnějších potravin a jsou vynikajícím zdrojem energie. Lze je využít při zvýšené sportovní aktivitě pro doplnění energie a díky vysokému obsahu kvalitních bílkovin také pro následné budování svalové hmoty a celkovou regeneraci svalů. Semínka jsou přirozeně bezlepková a jsou tedy vhodná i pro celiaky a všechny, kdo mají problém s citlivějším zažíváním.

Použití: Dopřejte si lžíci konopných semínek ráno na lačno, nebo je použijte pro dochucení a zpestření polévek, smoothie, zeleninových salátů a dalších pokrmů.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.

Tip: Rozmixováním semínek ve vodě získáte výživné a osvěžující rostlinné mléko.

Delibutus Konopné semínko loupané 100 g

Lúpané konopné semienko českého pôvodu od značky Delibutus je bohaté na dobre stráviteľné aminokyseliny. Obsahuje vyvážený pomer omega 3 a omega 6 nenasýtených mastných kyselín a ďalších výživných látok, ktoré sú nevyhnutné pre správnu funkciu organizmu. Pomáha znížiť hladinu cholesterolu, zlepšovať imunitu a schopnosť regenerácie.

Esenciálne nenasýtené mastné kyseliny pomáhajú harmonizovať hormonálnu nerovnováhu a stabilizovať funkciu endokrinného systému. vynikajúce na zmiernenie nepríjemných príznakov pri zmenách hladiny hormónov v puberte, v období menštruácie a klimaktéria. Pomáhajú tiež vyživovať nervovú sústavu, podporovať mozgovú činnosť a zlepšovať schopnosť sústredenia.

Semienka patria medzi jednu z najvýživnejších potravín a vynikajúcim zdrojom energie. Možno ich využiť pri zvýšenej športovej aktivite pre doplnenie energie a vďaka vysokému obsahu kvalitných bielkovín tiež pre následné budovanie svalovej hmoty a celkovú regeneráciu svalov. Semienka prirodzene bezlepkové a teda vhodné aj pre celiatikov a všetkých, ktorí majú problém s citlivejším zažívaním.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Konopné semínko
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

Tomáš Mašín - Delibutus.cz
Tizianova 2
400 03 Ústí nad Labem
Česká republika
tel: +420774336252
http://www.delibutus.cz/