/    /    /    /    /  

Delibutus Konopné sérum Clear 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Pleťová séra
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
289
ks
Bez DPH 239 Kč

Delibutus Konopné sérum Clear 30 ml

Konopné sérum Delibutus Clear je vhodné pro problematickou či mastnou pokožku. Díky spojení kvalitního konopného oleje s dalšími rostlinnými a esenciálními oleji sérum působí protizánětlivě, hojí akné a eliminuje jeho výskyt. Harmonizuje tvorbu kožního mazu a zároveň aktivně podporuje regeneraci poškozené pokožky.

Konopné sérum Clear v sobě spojuje konopný olej se šípkovým, hroznovým a lněným olejem. Zajistí tak problematické pleti perfektní výživu bez ucpání pórů. Naopak, obsažený šípkový olej má výborné regenerační účinky, hojí pupínky a další nedokonalosti a dokáže si poradit i s jizvičkami po akné. Konopný olej stabilizuje nadměrné maštění pleti a společně s ostatními rostlinnými oleji tak aktivně podporuje regeneraci pokožky a dodává jí zdravý sjednocený vzhled.

Sérum je navíc obohaceno o éterické oleje z tea tree, bazalky a cedru, které tvoří osvěžující bylinkovou vůni a současně o problematickou pleť pečují. Působí protizánětlivě, pleť pročišťují a eliminují výskyt pupínků. Problematická pleť se méně mastí, je čistší a méně náchylná ke tvorbě nedokonalostí.

Použití: Pár kapek séra aplikujte na čistou navlhčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete. Používejte podle potřeby ráno a/nebo večer.

Upozornění: Díky obsahu šípkového oleje má sérum oranžovou barvu a při použití pleť lehce zabarví.

Delibutus Konopné sérum Clear 30 ml

Konopné sérum Delibutus Clear je vhodné pre problematickú či mastnú pokožku. Vďaka spojeniu kvalitného konopného oleja s ďalšími rastlinnými a esenciálnymi olejmi sérum pôsobí protizápalovo, hojí akné a eliminuje jeho výskyt. Harmonizuje tvorbu kožného mazu a zároveň aktívne podporuje regeneráciu poškodenej pokožky.

Konopné sérum Clear v sebe spája konopný olej so šípkovým, hroznovým a ľanovým olejom. Zaistí tak problematickej pleti perfektnú výživu bez upchatia pórov. Naopak, obsiahnutý šípkový olej má výborné regeneračné účinky, hojí vyrážky a ďalšie nedokonalosti a dokáže si poradiť aj s jazvičkami po akné. Konopný olej stabilizuje nadmerné mastenie pleti a spoločne s ostatnými rastlinnými olejmi tak aktívne podporuje regeneráciu pokožky a dodáva jej zdravý zjednotený vzhľad.

Sérum je navyše obohatené o éterické oleje z tea tree, bazalky a cédra, ktoré tvoria osviežujúcu bylinkovú vôňu a súčasne sa o problematickú pleť starajú. Pôsobia protizápalovo, pleť prečisťujú a eliminujú výskyt vyrážok. Problematická pleť sa menej mastí, je čistejšia a menej náchylná k tvorbe nedokonalostí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cannabis Sativa Seed Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil, Occimum Basilicum Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: citlivá pleť, mastná pleť

Výrobce

Tomáš Mašín - Delibutus.cz
Tizianova 2
400 03 Ústí nad Labem
Česká republika
tel: +420774336252
http://www.delibutus.cz/