/    /    /    /    /  

Delibutus Konopný balzám na srst, Canis 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Péče o srst zvířat, Doplňky na srst pro psy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
120
ks
Bez DPH 99 Kč

Delibutus Konopný balzám na srst, Canis 30 ml

Konopný balzám na srst Delibutus Canis nejenom že pečuje o zdraví pokožky a srsti čtyřnohých kamarádů, ale také působí jako přírodní repelent. Balzám v sobě spojuje účinky množství rostlinných a esenciálních olejů, které eliminují kožní problémy, mírní zarudnutí i svědění kůže a současně snižují výskyt parazitů.

Balzám pečuje o zdraví pokožky i samotné srsti díky vysokému obsahu konopného oleje. Ten obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin a vitaminů, o pokožku pečuje, zklidňuje ji a současně podporuje zdravý růst i vzhled srsti. Konopný olej společně s oleji z pupalky, mandlí a lnu mírní případné podráždění, pomáhá regenerovat drobná poranění a zanechává pokožku odolnější.

Kombinace esenciálních olejů z levandule, eukalyptu a tea tree oleje působí lehce protizánětlivě, čímž eliminuje výskyt zánětů, ale také má repelentní účinky, omezuje výskyt parazitů, jako jsou blechy, a odpuzuje komáry i jiný obtížný hmyz. Balzám je vhodnou péčí o srst všech domácích mazlíčků včetně psů, koček i hlodavců.

Použití: Potřebné množství balzámu aplikujte do vlhké umyté srsti a nechte alespoň 5 minut působit. Poté opláchněte čistou vodou.

Delibutus Konopný balzám na srst, Canis 30 ml

Konopný balzam na srsť Delibutus Canis nielen že sa stará o zdravie pokožky a srsti štvornohých kamarátov, ale tiež pôsobí ako prírodný repelent. Balzam v sebe spája účinky množstva rastlinných a esenciálnych olejov, ktoré eliminujú kožné problémy, miernia sčervenanie aj svrbenie kože a súčasne znižujú výskyt parazitov.

Balzam sa stará o zdravie pokožky i samotnej srsti vďaka vysokému obsahu konopného oleja. Ten obsahuje vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín a vitamínov, o pokožku sa stará, upokojuje ju a súčasne podporuje zdravý rast aj vzhľad srsti. Konopný olej spolu s olejmi z pupalky, mandlí a ľanu mierni prípadné podráždenie, pomáha regenerovať drobné poranenia a zanecháva pokožku odolnejšiu.

Kombinácia esenciálnych olejov z levandule, eukalyptu a tea tree oleja pôsobí ľahko protizápalovo, čím eliminuje výskyt zápalov, ale tiež má repelentné účinky, obmedzuje výskyt parazitov, ako blchy, a odpudzuje komáre aj iný obtiažny hmyz. Balzam je vhodnou starostlivosťou o srsť všetkých domácich maznáčikov vrátane psov, mačiek aj hlodavcov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cannabis Sativa Seed Oil, Oenothera Biennis Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cymbopogon Nardus Oil, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Eucalyptus Globulus Oil, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
zvířata: hlodavci, kočky, psi

Výrobce

Tomáš Mašín - Delibutus.cz
Tizianova 2
400 03 Ústí nad Labem
Česká republika
tel: +420774336252
http://www.delibutus.cz/