/    /    /    /    /    /  

Delibutus Konopný olej 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 500 ml / 352 Kč
Kategorie: Vlasy a kůže, Konopný olej, Konopí na vlasy, Dárky pro muže, Dárky pro babičky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
222
ks
Bez DPH 193 Kč

Delibutus Konopný olej 250 ml

Čerstvý za studena lisovaný konopný olej Delibutus je bohatým zdrojem esenciálních mastných kyselin, které jsou důležité pro zdravý organismus i pokožku. Olej s výraznou oříškovou chutí je vhodný do studené kuchyně i jako potravinový doplněk. Posiluje organismus a zvyšuje jeho odolnost. Konopný olej lze použít i zevně na problematickou či alergickou pokožku obličeje i celého těla.

Za studena lisovaný olej z konopných semínek má vysoký podíl kyseliny linolové, alfa-linoleové a stearidonové. Díky šetrnému zpracování si olej zachová vysoký podíl těchto účinných látek i svou typickou příjemnou oříškovou chuť a vůni. Konopný olej je tak zdravým potravinovým doplňkem i chutnou součástí jídelníčku, kterou vylepšíte nejeden studený pokrm. Pravidelná konzumace konopného oleje zlepšuje metabolismus a zvyšuje odolnost organismu. Působí pozitivně také na kvalitu vlasů, nehtů i pokožky.

Konopný olej lze používat i zevně na pokožku obličeje a těla. Olej je vhodný pro ošetření problematické aknózní pokožky, pleti trpící na ekzém či lupénku či špatně se hojící pokožky. Zlepšuje regeneraci jizev, drobných zánětů či popálenin. Podporuje pružnost pokožky, zvláčňuje ji a díky lehké snadno vstřebatelné konzistenci je vhodný pro všechny typy pleti.

Použití: Polévkovou lžíci konopného oleje užívejte ráno společně s jídlem. Olej můžete přidat do zeleninových salátů, pomazánek, smoothie a dalších pokrmů studené kuchyně.

Tip: Konopný olej je vhodný jako vlasový zábal pro jemné lámavé vlasy či jako lokální péče o nehtovou kůžičku a slabé nehty.

Upozornění: Konopný olej není vhodný pro smažení a tepelnou úpravu, neboť má nízký bod přepalování.

Delibutus Konopný olej 250 ml

Čerstvý za studena lisovaný konopný olej Delibutus je bohatým zdrojom esenciálnych mastných kyselín, ktoré sú dôležité pre zdravý organizmus aj pokožku. Olej s výraznou orieškovou chuťou je vhodný do studenej kuchyne aj ako potravinový doplnok. Posilňuje organizmus a zvyšuje jeho odolnosť. Konopný olej možno použiť aj zvonka na problematickú či alergickú pokožku tváre i celého tela.

Za studena lisovaný olej z konopných semienok má vysoký podiel kyseliny linolovej, alfa-linoleovej a stearidonovej. Vďaka šetrnému spracovaniu si olej zachová vysoký podiel týchto účinných látok aj svoju typickú príjemnú orieškovú chuť a vôňu. Konopný olej je tak zdravým potravinovým doplnkom aj chutnou súčasťou jedálnička, ktorou vylepšíte nejeden studený pokrm. Pravidelná konzumácia konopného oleja zlepšuje metabolizmus a zvyšuje odolnosť organizmu. Pôsobí pozitívne aj na kvalitu vlasov, nechtov i pokožky.

Konopný olej možno používať aj zvonka na pokožku tváre a tela. Olej je vhodný pre ošetrenie problematickej aknóznej pokožky, pleti trpiacej na ekzém či lupienku či zle sa hojacej pokožky. Zlepšuje regeneráciu jaziev, drobných zápalov či popálenín. Podporuje pružnosť pokožky, zvláčňuje ju a vďaka ľahkej jednoducho vstrebateľnej konzistencii je vhodný pre všetky typy pleti.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cannabis Sativa Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Tomáš Mašín - Delibutus.cz
Tizianova 2
400 03 Ústí nad Labem
Česká republika
tel: +420774336252
http://www.delibutus.cz/