/    /    /    /  

Hanoju Konopný protein 250 g

Značka:
Množství: 250 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Konopné potraviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
360
ks
Bez DPH 313 Kč

Hanoju Konopný protein 250 g

Konopný protein Hanoju vyrobený ze semen konopí je bohatý na bílkoviny, esenciální aminokyseliny či nenasycené mastné kyseliny omega-3 a 6 v dokonalém poměru. Konopný protein je jedním z nejlepších proteinů vůbec a má výbornou vstřebatelnost. Má výrazné detoxikační účinky a napomáhá celkově posilovat organismus. Je vhodným doplňkem při fyzické i duševní námaze.

Konopný protein jako jeden z nejkvalitnějších proteinů představuje skvělý zdroj vitaminů (A, D, E a skup. B), vápníku, hořčíku, železa či zinku, aminokyselin i omega 3 a 6. Představuje kvalitní zdroj bílkovin pro vegany sportovce či ty, kdo mají fyzicky náročnou práci. Protein z konopných semínek poskytuje kvalitní výživu svalové hmotě, napomáhá detoxikovat organismus od toxinů a těžkých kovů a zlepšuje také krevní oběh. Konopný protein je bohatý také na chlorofyl, které pomáhá čistit krev.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

příznivé účinky: nespavost a stres, posílení imunity

Výrobce

HANOJU Deutschland GMBH
Zum Rennplatz 6
49401 Damme
Německo
tel: +49 5491 84428 0
https://www.hanoju-shop.de