/    /    /    /    /    /  

Numi Kořeněný čaj Fennel Spice, Savory Tea

Značka:
Množství: 12 ks, 50,8 g
Další velikosti: 1 ks, 4,2 g / 17 Kč
Kategorie: Kořeněné čaje
Produktová řada: Numi Savory Tea
Certifikáty: KOSHER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Numi Kořeněný čaj Fennel Spice, Savory Tea

Aktuálně: Exspirace 10/2016.

Čaj Fennel Spice Numi je inspirován tradiční kuchyní evropského venkova. Lehké tóny sladké chuti obohacují zelený čaj. Zemitý fenykl a celer se proplétají se štiplavým černým pepřem a výrazným pomerančem a přináší plnou chuť originálního nápoje. Zeleninové a kořeněné tóny tak doplňují zelený čaj a zahřejí každou duši i tělo.

Savory Tea Numi kombinují pravou zeleninu a exotické koření s kvalitním čajem bez kofeinu. Jednotlivé kombinace jsou inspirované tradiční chutí pokrmů z celého světa. Vegetariánské kořeněné čaje jsou plné chuti, aromat a originálně obohatí každý váš den. Přesně na hranici mezi polévkou a čajem, jejich kořeněná zeleninová chuť vás překvapí a zahřeje.

Příprava: K přípravě čaje vždy použijte čerstvou převařenou vodu. Zalijte šálek vařící vodou a nechte vylouhovat alespoň deset minut. Delší louhování uvolní do čaje více chuti.

Tip: Zeleninový čaj si vychutnejte kdykoliv a kdekoli. Poslouží jako menší svačinka. Je skvělý jako nápoj k lehkému rychlému obědu. Skvěle poslouží jako koření pro vaření těstovin nebo rýže.

Numi Kořeněný čaj Fennel Spice, Savory Tea

Čaj Fennel Spice Numi inšpirovaný tradičnou kuchyňou európskeho vidieka. Ľahké tóny sladkej chuti obohacujú zelený čaj. Zemitý fenikel a zeler sa prepletajú so štipľavým čiernym korením a výrazným pomarančom a prinášajú plnú chuť originálneho nápoja. Zeleninové a korenené tóny tak dopĺňajú zelený čaj a zahrejú každú dušu i telo.

Savory Tea Numi kombinujú pravú zeleninu a exotické korenie s kvalitným čajom bez kofeínu. Jednotlivé kombinácie sú inšpirované tradičnou chuťou pokrmov z celého sveta. Vegetariánske korenené čaje sú plné chuti, aróm a originálne obohatia každý váš deň. Presne na hranici medzi polievkou a čajom, ich korenistá zeleninová chuť vás prekvapí a zahreje.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Fenykl1), Bulva celeru1), Pomerančová kůra1), Cibule1), Kopr1), Zelený čaj bez kofeinu1), Medový keř1), Černý Pepř1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
přebal: papírový
produktové řady: Numi Savory Tea

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com