/    /    /    /    /    /  

Numi Kořeněný čaj Golden Tonic, Turmeric Tea 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 12 ks / 139 Kč
Kategorie: Vzorky čajů, Kořeněné čaje, BIO čaje
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
17
ks
Bez DPH 15 Kč
17 bodů ks

Numi Kořeněný čaj Golden Tonic, Turmeric Tea 1 ks

Kořeněný čaj Golden Tonic Numi Turmeric Tea je přirozeně bez obsahu kofeinu díky směsi kurkumy, verbeny a limetky. Kombinace koření a bylinek dodává čaji lehkou osvěžující chuť doplněnou o pikantní tóny mírně nahořklé kurkumy. Kořeněný čaj vás potěší svou přirozeně nasládlou chutí s lehkými dozvuky citrusového ovoce.

Kořeněný čaj Golden Tonic ve svém složení spojuje kořen kurkumy s citronovou verbenou a kousky sušené limetky. Díky kurkumě je chuť čaje mírně nasládlá, s lehce pikantními tóny na konci. Hořkost a pálivost kurkumy je doplněna osvěžující voňavou verbenou a také nakyslou limetou.

Kurkuma je po staletí oblíbena pro své pozitivní účinky na zdraví. Tonizuje a povzbuzuje tělo i mysl, aniž by obsahovala kofein, při dlouhodobé konzumaci účinkuje jako antioxidant. Zlepšuje trávení a je skvělým společníkem po každém jídle, kdy ulevuje od pocitu přeplněného žaludku.

Příprava: Čajový sáček zalijte horkou čerstvě převařenou vodou a nechte louhovat 3 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte cukrem či medem.

Numi Kořeněný čaj Golden Tonic, Turmeric Tea 1 ks

Korenistý čaj Golden Tonic Numi Turmeric Tea je prirodzene bez obsahu kofeínu vďaka zmesi kurkumy, verbeny a limetky. Kombinácia korenín a byliniek dodáva čaju ľahkú osviežujúcu chuť doplnenú o pikantné tóny mierne nahorkastej kurkumy. Korenený čaj vás poteší svojou prirodzene sladkastou chuťou s ľahkými dozvukmi citrusového ovocia.

Korenistý čaj Golden Tonic vo svojom zložení spája koreň kurkumy s citrónovou verbenou a kúskami sušenej limetky. Vďaka kurkume je chuť čaju mierne sladkastá, s ľahko pikantnými tónmi na konci. Horkosť a jemná pálivosť kurkumy je doplnená osviežujúcou voňavou verbenou a takisto nakyslastou limetkou.

Kurkuma je po storočia obľúbená pre svoje pozitívne účinky na zdravie. Tonizuje a povzbudzuje telo aj myseľ bez toho, aby povzbudzovala kofeín, pri dlhodobej konzumácii účinkuje ako antioxidant. Zlepšuje trávenie a je vynikajúcim spoločníkom po každom jedle, kedy uľavuje od pocitu preplneného žalúdka.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kurkuma1), Citronová verbena, Limeta1)
1) Fair Trade
i
i

obal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com