/    /    /    /    /    /  

Numi Kořeněný čaj Golden Tonic, Turmeric Tea

Značka:
Množství: 1 ks, 3,1 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 12 ks, 37,2 g / 139 Kč
Kategorie: Vzorky čajů, Kořeněné čaje, BIO čaje
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
17
ks
Bez DPH 15 Kč
17 bodů ks

Numi Kořeněný čaj Golden Tonic, Turmeric Tea

Kořeněný čaj Golden Tonic Numi Turmeric Tea je přirozeně bez obsahu kofeinu díky směsi kurkumy, verbeny a limetky. Kombinace koření a bylinek dodává čaji lehkou osvěžující chuť doplněnou o pikantní tóny mírně nahořklé kurkumy. Kořeněný čaj vás potěší svou přirozeně nasládlou chutí s lehkými dozvuky citrusového ovoce.

Kořeněný čaj Golden Tonic ve svém složení spojuje kořen kurkumy s citronovou verbenou a kousky sušené limetky. Díky kurkumě je chuť čaje mírně nasládlá, s lehce pikantními tóny na konci. Hořkost a pálivost kurkumy je doplněna osvěžující voňavou verbenou a také nakyslou limetou.

Kurkuma je po staletí oblíbena pro své pozitivní účinky na zdraví. Tonizuje a povzbuzuje tělo i mysl, aniž by obsahovala kofein, při dlouhodobé konzumaci účinkuje jako antioxidant. Zlepšuje trávení a je skvělým společníkem po každém jídle, kdy ulevuje od pocitu přeplněného žaludku.

Příprava: Čajový sáček zalijte horkou čerstvě převařenou vodou a nechte louhovat 3 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte cukrem či medem.

Numi Kořeněný čaj Golden Tonic, Turmeric Tea

Korenistý čaj Golden Tonic Numi Turmeric Tea je prirodzene bez obsahu kofeínu vďaka zmesi kurkumy, verbeny a limetky. Kombinácia korenín a byliniek dodáva čaju ľahkú osviežujúcu chuť doplnenú o pikantné tóny mierne nahorkastej kurkumy. Korenený čaj vás poteší svojou prirodzene sladkastou chuťou s ľahkými dozvukmi citrusového ovocia.

Korenistý čaj Golden Tonic vo svojom zložení spája koreň kurkumy s citrónovou verbenou a kúskami sušenej limetky. Vďaka kurkume je chuť čaju mierne sladkastá, s ľahko pikantnými tónmi na konci. Horkosť a jemná pálivosť kurkumy je doplnená osviežujúcou voňavou verbenou a takisto nakyslastou limetkou.

Kurkuma je po storočia obľúbená pre svoje pozitívne účinky na zdravie. Tonizuje a povzbudzuje telo aj myseľ bez toho, aby povzbudzovala kofeín, pri dlhodobej konzumácii účinkuje ako antioxidant. Zlepšuje trávenie a je vynikajúcim spoločníkom po každom jedle, kedy uľavuje od pocitu preplneného žalúdka.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kurkuma1), Citronová verbena, Limeta1)
1) Fair Trade
i
i

obal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com