/    /    /    /    /  

Numi Kořeněný čaj Spinach Chive, Savory Tea 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Kategorie: Vzorky čajů, Kořeněné čaje, BIO čaje
Produktová řada: Numi Savory Tea
Certifikáty: KOSHER
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy

Zboží je nedostupné.

Numi Kořeněný čaj Spinach Chive, Savory Tea 1 ks

Čaj Spinach Chive Numi je inspirován zeleninovou zahrádkou a plnou chutí čerstvého špenátu. Ten je obohacen štiplavými tóny kyselé limetky, které spolu s koriandrem, česnekem a kurkumou přináší zemitou a plnou chuť. Čaj je dále dochucen pažitkou, a přináší tak plné tóny zeleniny i koření v jednom šálku čaje, které zahřejí každou duši i tělo.

Savory Tea Numi kombinují pravou zeleninu a exotické koření s kvalitním čajem bez kofeinu. Jednotlivé kombinace jsou inspirované tradiční chutí pokrmů z celého světa. Vegetariánské kořeněné čaje jsou plné chuti, aromat a originálně obohatí každý váš den. Přesně na hranici mezi polévkou a čajem, jejich kořeněná zeleninová chuť vás překvapí a zahřeje.

Příprava: K přípravě čaje vždy použijte čerstvou převařenou vodu. Zalijte šálek vařící vodou a nechte vylouhovat alespoň deset minut. Delší louhování uvolní do čaje více chuti.

Tip: Zeleninový čaj si vychutnejte kdykoliv a kdekoli. Poslouží jako menší svačinka. Je skvělý jako nápoj k lehkému rychlému obědu. Skvěle poslouží jako koření pro vaření těstovin nebo rýže.

Numi Kořeněný čaj Spinach Chive, Savory Tea 1 ks

Čaj Spinach Chive Numi je inšpirovaný zeleninovou záhradkou a plnou chuťou čerstvého špenátu. Ten je obohatený ostrejšími tónmi kyslej limetky, ktoré spolu s koriandrom, cesnakom a kurkumou vytvárajú zemitú a plnú chuť. Čaj je ďalej dochutený pažítkou a prináša tak plné tóny zeleniny aj korenín v jednej šálke čaju, ktorý zahreje dušu i telo.

Savory Tea Numi kombinujú pravú zeleninu a exotické koreniny s kvalitným čajom bez kofeínu. Jednotlivé kombinácie sú inšpirované tradičnou chuťou pokrmov z celého sveta. Vegetariánske korenisté čaje sú plné chuti, aróm a originálne obohatia každý váš deň. Presne na hranici medzi polievkou a čajom, ich korenistá zeleninová chuť vás prekvapí a zahreje.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Příjemné překvapení | 20.6.2016 17:52:11 | Mi

Výborný čaj, velmi příjemné překvapení. Funguje asi i trochu jako diuretikům. Určitě koupím větší balení a časem vyzkouším i ostatní z řady Savory Tea.

Výborné! | 7.3.2014 09:03:41 | Martina

Výborný čaj k jídlu. Neutralizuje chutě a zlepšuje trávení. Co se chuti týče, přirovnala bych ho přirovnala ke slabému mátovému čaji.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Špenátové listy1), Pažitka1), Sušené limetky1), Kopr1), Cibule1), Zelený čaj bez kofeinu1), Koriandr1), Kurkuma1), Česnek1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
přebal: papírový
produktové řady: Numi Savory Tea

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com