/    /    /    /    /    /  

Numi Kořeněný čaj Three Roots, Turmeric Tea 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 12 ks / 139 Kč
Kategorie: Vzorky čajů, Kořeněné čaje, BIO čaje
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
17
ks
Bez DPH 15 Kč
17 bodů ks

Numi Kořeněný čaj Three Roots, Turmeric Tea 1 ks

Kořeněný čaj Three Roots Numi Turmeric Tea je přirozeně bez obsahu kofeinu díky směsi kurkumy a dalšího aromatického koření. Tato kombinace dodává čaji příjemnou pikantní a osvěžující chuť doplněnou o sladké voňavé tóny růžových lístků. Kořeněný čaj vás potěší svou přirozeně nasládlou chutí s lehkými pálivými dozvuky.

Kořeněný čaj Three Roots ve svém složení spojuje kořen kurkumy se zázvorem, lékořicí a růžovými poupaty. Díky kurkumě a lékořici je chuť čaje mírně nasládlá, s lehce pikantními tóny na konci a je podtržena pálivým hřejivým zázvorem a voňavými přirozeně sladkými růžovými poupaty.

Kurkuma je po staletí oblíbena pro své pozitivní účinky na zdraví. Tonizuje a povzbuzuje tělo i mysl, aniž by obsahovala kofein, při dlouhodobé konzumaci účinkuje jako antioxidant. Zlepšuje trávení a je skvělým společníkem po každém jídle, kdy ulevuje od pocitu přeplněného žaludku.

Příprava: Čajový sáček zalijte horkou čerstvě převařenou vodou a nechte louhovat 3 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte cukrem či medem.

Numi Kořeněný čaj Three Roots, Turmeric Tea 1 ks

Korenistý čaj Three Roots Numi Turmeric Tea je prirodzene bez obsahu kofeínu vďaka zmesi kurkumy a ďalšieho aromatického korenia. Táto kombinácia dodáva čaju príjemne pikantnú a osviežujúcu chuť doplnenú o sladké voňavé tóny ružových okvetných lístkov. Korenistý čaj vás poteší prirodzene sladkastou chuťou s ľahkými pálivými dozvukmi.

Korenistý čaj Three Roots vo svojom zložení spája koreň kurkumy s ďumbierom, sladkým drievkom a ružovými púčikmi. Vďaka kurkume a sladkému drievku je chuť čaju mierne sladkastá, s ľahko pikantnými tónmi na konci a je podčiarknutá pálivým hrejivým ďumbierom a voňavými, prirodzene sladkými ružovými púčikmi.

Kurkuma je po storočia obľúbená pre svoje pozitívne účinky na zdravie. Tonizuje a povzbudzuje telo aj myseľ bez toho, aby obsahovala kofeín, pri dlhodobej konzumácii účinkuje ako antioxidant. Zlepšuje trávenie a je vynikajúcim spoločníkom po každom jedle, kedy uľavuje od pocitov preplneného žalúdka.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kurkuma1), Zázvor1), Lékořice1), Růžová poupata
1) Fair Trade
i
i

obal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com