/    /    /    /    /  

Saloos Kosodřevina 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
92
ks
Bez DPH 76 Kč

Saloos Kosodřevina 10 ml

Saloos Kosodřevina je rostlinná silice s komplexním účinkem na tělo i mysl. Svěží lesní vůně je vhodná především k inhalaci a na dlouhou dobu krásně provoní vaši domácnost. Přirozeně čistí vzduch a má antiseptické vlastnosti, díky čemuž brání množení škodlivých mikroorganismů.

Éterický olej Kosodřevina má příznivý vliv na dobrý zdravotní stav dýchacího systému. Je často používán při onemocněních dýchacího traktu a běžných infekcích, jako je chřipka či nachlazení. Jeho podpůrný efekt oceníte také při černém kašli. Pomáhá udržovat průchodnost dýchacích cest a zmírňuje kašel.

Olej Kosodřevina také podporuje lokální prokrvení tkání, díky čemuž je jemně zahřívá a uvolňuje namáhané svalstvo a klouby. Ulevuje od bolestí a má účinek také při revmatizmu. Zároveň má významný posilující efekt na celý organismus a podporuje imunitní systém.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Kosodřevina 10 ml

Saloos Kosodrevina je rastlinná silica s komplexným účinkom na telo i myseľ. Svieža lesná vôňa je vhodná predovšetkým na inhaláciu a na dlhú dobu krásne prevonia vašu domácnosť. Prirodzene čistí vzduch a má antiseptické vlastnosti, vďaka čomu bráni množeniu škodlivých mikroorganizmov.

Éterický olej Kosodrevina má priaznivý vplyv na dobrý zdravotný stav dýchacieho systému. Je často používaný pri ochoreniach dýchacieho traktu a bežných infekciách, ako je chrípka či nachladnutie. Jeho podporný efekt oceníte tiež pri čiernom kašli. Pomáha udržiavať priechodnosť dýchacích ciest a zmierňuje kašeľ.

Olej Kosodrevina tiež podporuje lokálne prekrvenie tkanív, vďaka čomu ich jemne zahrieva a uvoľňuje namáhané svalstvo a kĺby. Uľavuje od bolestí a účinok tiež pri reumatizme. Zároveň má významný posilňujúci efekt na celý organizmus a podporuje imunitný systém.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Pinus Mugo var. Pumilio Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: astma, mastná pleť, nachlazení a viróza, stres a úzkost, svalové napětí a křeče
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz