/    /    /    /    /  

Naturfyt Koupel bylinková Jesenická, dermatologická 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Kategorie: Dárky pro babičky, Nepěnivé koupele
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Naturfyt Koupel bylinková Jesenická, dermatologická 500 ml

Dermatologická bylinková koupel Jesenická Naturfyt podporuje léčbu pokožky celého těla a ulevuje od problémů při lupénce, dermatitidě a dalších kožních obtížích, ale i při revmatizmu. Kombinace bylinných extraktů kůži zklidňuje, posiluje a působí lehce protizánětlivě. Díky tomu je pokožka zdravější, lépe se hojí a současně je odolnější.

Spojení výtažků z kopřivy, pohanky, lopuchu a vlašského ořechu pomáhá bojovat proti příznakům nejrůznějších kožních problémů. Koupel má zklidňující a regenerační účinky, mírní nepříjemné svědění i pnutí pokožky a přináší úlevu. Směs obsažených bylinek má výrazné protizánětlivé účinky a působí hojivě. Určitě ji tak využijete při léčbě ekzémů, lupénky, nejrůznějších typů dermatitidy i revmatických obtížích nebo bolavých svalech.

Použití: Do vany s vodou o teplotě 36-38 °C přilijte cca 100 mililitrů koupele a promíchejte. Pro dosažení nejlepších účinků ve vodě relaxujte alespoň 20 minut.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Avena Sativa Extract, Fagopyrum Esculentum Extract1), Arctium Lappa Extract, Juglans Regia Leaf Extract, Sodium Benzoate, Pottasium Sorbate
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Naturfyt - Bio s.r.o.
Beskydská 1301/2
79001 Jeseník
Česká republika
www.naturfyt.cz