/    /    /    /    /  

Naturfyt Koupel bylinková Jesenická, detoxikační 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Kategorie: Přípravky do koupele, Klouby a svaly, Sprchové gely pro muže
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Naturfyt Koupel bylinková Jesenická, detoxikační 500 ml

Detoxikační bylinková koupel Jesenická Naturfyt podporuje očistu pokožky a vylučování škodlivých látek z ní. Spojení osvědčených bylinek působí přitozeně protizánětlivě a antioxidačně, eliminuje projevy alergií a urychluje regeneraci pokožky.

Kombinace výtažků ze světlíku, rooibosu a slézu chrání pokožku proti alergiím a vyrážkám. Koupel je skvělým regeneračním prostředkem například při redukčních dietách nebo po pravidelné fyzické zátěži. Zlepšuje přirozené regenerační schopnosti pokožky, urychluje hojení kůže a současně působí lehce protizánětlivě a podporuje očistné procesy pokožky. Detoxikační koupel je tak skvělým doplňkem při hubnoucí kúře, lymfatických masážích nebo jen po namáhavém fyzickém výkonu.

Použití: Do vany s vodou o teplotě 36-38 °C přilijte cca 100 mililitrů koupele a promíchejte. Pro dosažení nejlepších účinků ve vodě relaxujte alespoň 20 minut.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Euphrasia Officinalis Leaf Extract, Aspalathus Linearis (Rooibos) Leaf Extract, Malva Mauritiana Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
užití: vnější

Výrobce

Naturfyt - Bio s.r.o.
Beskydská 1301/2
79001 Jeseník
Česká republika
www.naturfyt.cz