/    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Koupel pro nohy, Baobab 300 g

Značka:
Množství: 300 g
Kategorie: Koupelové soli, Kosmetika na nohy
Produktová řada: Martina Gebhardt Baobab
Certifikáty: DEMETER, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Martina Gebhardt Koupel pro nohy, Baobab 300 g

Solná koupel pro unavené nohy Martina Gebhardt Baobab osvěžuje bolavá chodidla, ulevuje od bolesti a současně působí lehce deodoračně. Obsažené rostlinné výtažky a oleje eliminují nadměrné pocení, pokožku lehce tonizují, a zlepšují tak její prokrvení. Nohy i chodidla jsou osvěžené a získávají pocit lehkosti.

Mořská sůl společně s bylinnými výtažky a oleji skvěle uvolní bolavé oteklé nohy a dopřeje jim potřebnou péči po dlouhém namáhavém dni. Extrakty z baobabu společně se šalvějí a mořskými řasami působí mírně antibakteriálně, pokožku chodidel lehce myjí a současně léčí případné kožní mykózy. Kromě toho rostlinné látky nohy osvěžují, zlepšují prokrvení pokožky, a tím pádem eliminují otoky i nepříjemné pnutí.

Esenciální oleje ze šalvěje a myrty působí jako účinný přírodní deodorant, který šetrně avšak spolehlivě eliminuje nepříjemný tělesný zápach i výskyt bakterií. Solná koupel nejenom že unavená chodidla osvěží, ale také je příjemně provoní a zamezí jejich nadměrnému pocení.

Použití: 1 - 2 polévkové lžíce soli rozpusťte v teplé vodě a dopřejte si koupel chodidel a nohou alespoň po dobu 10 minut.

Martina Gebhardt Koupel pro nohy, Baobab 300 g

Soľný kúpeľ na unavené nohy Martina Gebhardt Baobab osviežuje boľavé chodidlá, uľavuje od bolesti a súčasne pôsobí ľahko dezodoračne. Obsiahnuté rastlinné výťažky a oleje eliminujú nadmerné potenie, pokožku ľahko tonizujú a zlepšujú tak jej prekrvenie. Nohy aj chodidlá sú osviežené a získavajú pocit ľahkosti.

Morská soľ spoločne s bylinnými výťažkami a olejmi vynikajúco uvoľní boľavé opuchnuté nohy a dopraje im potrebnú starostlivosť po dlhom namáhavom dni. Extrakty z baobabu spoločne so šalviou a morskými riasami pôsobia mierne antibakteriálne, pokožku chodidiel ľahko umývajú a súčasne liečia prípadné kožné mykózy. Okrem toho rastlinné látky nohy osviežujú, zlepšujú prekrvenie pokožky, a tým eliminujú opuchy aj nepríjemné pnutie.

Esenciálne oleje zo šalvie a myrty pôsobia ako účinný prírodný deodorant, ktorý šetrne, avšak spoľahlivo eliminuje nepríjemný telesný zápach aj výskyt baktérií. Soľný kúpeľ nielenže unavené chodidlá osvieži, ale tiež ich príjemne prevonia a zamedzí ich nadmernému poteniu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Maris Sal, Adansonia Digitata Leaf Extract1), Salvia Officinalis Extract2), Loess, Algae1), Spagyrische Essence Adansonia Digitata Leaf Extract1), Salvia Officinalis Oil2), Myrtus CommunisLeaf Oil2), Aroma1), Linalool3), Limonene3)
1) Organic agriculture, 2) Demeter, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: sypká
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Baobab

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz