/    /    /    /  

Klar Koupelnový čistič 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie do koupelny
Certifikáty: ECO GARANTIE, VEGAN
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
115
ks
Bez DPH 95 Kč

Klar Koupelnový čistič 500 ml

Čistič koupelen s rozprašovačem Klar s obsahem kyseliny citronové účinně odstraní vodní kámen, ale také mastnotu, rez a nečistoty od pečujících přípravků. Obsažená kyselina spolehlivě rozpustí usazené nečistoty a dodá povrchu lesk i hygienickou čistotu.

Obsažené rostlinné tenzidy v kombinaci s kyselinou citronovou účinně naruší nečistoty, které pak snadno bez zbytečného drhnutí setřete či spláchnete vodou. Čistič je díky jednoduchému přírodnímu složení mimořádně účinný, ale také šetrný ke zdraví i životnímu prostředí. Neobsahuje žádné přidané dráždivé chemikálie, takže jej mohou bez obav používat i alergici a osoby s citlivou pokožkou.

Použití: Aplikujte na znečištěnou plochu a nechte alespoň 10 minut působit. Poté opláchněte čistou vodou nebo setřete vlhkým hadříkem.

Upozornění: Obsažená kyselina citronová má odvápňovací efekt, proto se vyvarujte kontaktu s mramorem, alabastrem, betonem a umělým kamenem. Skladujte mimo dosah dětí.

Klar Koupelnový čistič 500 ml

Čistič kúpeľní s rozprašovačom Klar s obsahom kyseliny citrónovej účinne odstráni vodný kameň, ale tiež mastnotu, hrdzu a nečistoty od ošetrujúcich prípravkov. Obsiahnutá kyselina spoľahlivo rozpustí usadené nečistoty a dodá povrchu lesk aj hygienickú čistotu.

Obsiahnuté rastlinné tenzidy v kombinácii s kyselinou citrónovou účinne narušia nečistoty, ktoré potom ľahko a bez zbytočného drhnutia zotriete či spláchnete vodou. Čistič je vďaka jednoduchému prírodnému zloženiu mimoriadne účinný, no zároveň šetrný k zdraviu i životnému prostrediu. Neobsahuje žiadne pridané dráždivé chemikálie, takže ho môžu bez obáv používať aj alergici a osoby s citlivou pokožkou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Citric Acid, Lactic Acid, Capryl Glucoside, Fettalkoholsulfat C12-14-Natriumsalz, Xantan Gum
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de