/    /    /    /    /  

J.D.S. Koupelová sůl z Mrtvého moře 200 g

Značka:
Množství: 200 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Vlasy a kůže, Klouby a svaly, Koupelové soli, Vzorky přípravků do koupele
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
51
ks
Bez DPH 42 Kč

J.D.S. Koupelová sůl z Mrtvého moře 200 g

Přírodní minerální koupelová sůl z Mrtvého moře J.D.S. je vhodná pro problematickou pokožku s akné, ekzémy či příznaky lupénky. Díky vysoké koncentraci minerálů je sůl výborná i při potížích s klouby, svaly a křečemi. Působí antistresově a lze ji použít i jako skvělou regenerační a relaxační kúru pro jakýkoliv typ pleti.

Horká voda v koupeli změkčuje, prokrvuje a uvolňuje pokožku, otevírá póry a zlepšuje tak následné vstřebávání obsažených účinných látek ze soli. Sůl z Mrtvého moře je naprosto unikátní svým až desetkrát vyšším obsahem minerálů oproti ostatním mořím. Mezi ty s nejvýraznějšími účinky patří hořčík a vápník.

Hořčík pomáhá nastartovat metabolismus, zlepšuje přirozenou obranyschopnost organismu, působí proti stárnutí a také proti svalovým křečím. Je vynikajícím podpůrným prostředkem při zvýšené stresové zátěži a tlumí bolesti v průběhu menstruace. Vápník zmírňuje zčervenání a pocity svědění a pálení u podrážděné pleti. Přirozeně posiluje buňky a zlepšuje tak také pružnost a pevnost pokožky.

Příprava: Do vany napusťte vodu o teplotě 40-50 °C a rozpusťte v ní sůl. V lázni setrvejte po 20-30 minut. Poté se opláchněte bez použití mýdla a zhruba ještě půl hodiny v klidu odpočívejte.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Magnesium Chloride, Pottassium Chloride, Sodium Chloride, Calcium Chloride, Maris Sal
i
i

barva: bílá
konzistence: sypká
obal: plastový
specifická označení: oblast Mrtvého moře
užití: vnější

Výrobce

J. Malki products
Beit Dagan
50250 Beit Dagan 50250
Izrael