/    /    /    /    /  

J.D.S. Koupelová sůl z Mrtvého moře, košíček 1,5 kg

Značka:
Množství: 1,5 kg
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Vlasy a kůže, Klouby a svaly, Koupelové soli
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
283
ks
Bez DPH 234 Kč

J.D.S. Koupelová sůl z Mrtvého moře, košíček 1,5 kg

Přírodní minerální koupelová sůl z Mrtvého moře J.D.S. je vhodná pro problematickou pokožku s akné, ekzémy či příznaky lupénky. Díky vysoké koncentraci minerálů je sůl výborná i při potížích s klouby, svaly a křečemi. Působí antistresově a lze ji použít i jako skvělou regenerační relaxační kúru pro jakýkoliv typ pleti.

Horká voda v koupeli změkčuje, prokrvuje a uvolňuje pokožku, otevírá póry a zlepšuje tak následné vstřebávání obsažených účinných látek ze soli. Sůl z Mrtvého moře je naprosto unikátní svým až desetkrát vyšším obsahem minerálů oproti ostatním mořím. Mezi ty s nejvýraznějšími účinky patří hořčík a vápník.

Hořčík pomáhá nastartovat metabolismus, zlepšuje přirozenou obranyschopnost organismu, působí proti stárnutí a také proti svalovým křečím. Je vynikajícím podpůrným prostředkem při zvýšené stresové zátěži a tlumí bolesti v průběhu menstruace. Vápník zmírňuje zčervenání a pocity svědění a pálení u podrážděné pleti. Přirozeně posiluje buňky a zlepšuje tak také pružnost a pevnost pokožky.

Příprava: Do vany napusťte vodu o teplotě 40-50 °C a rozpusťte v ní 200 gramů soli. V lázni setrvejte po 20-30 minut. Poté se opláchněte bez použití mýdla a zhruba ještě půl hodiny v klidu odpočívejte.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Magnesium Chloride, Pottassium Chloride, Sodium Chloride, Calcium Chloride, Maris Sal
i
i

barva: bílá
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: plastový
specifická označení: oblast Mrtvého moře
užití: vnější

Výrobce

J. Malki products
Beit Dagan
50250 Beit Dagan 50250
Izrael