/    /    /    /    /  

Les Fleurs de Bach Koupelová sůl zklidňující, Présences de Bach 300 g

Značka:
Množství: 300 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bachova kosmetika, Koupelové soli
Produktová řada: Les Fleurs de Bach Présences
Certifikáty: METHODE ORIGINALE DU DR. BACH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
598
ks
Bez DPH 494 Kč

Les Fleurs de Bach Koupelová sůl zklidňující, Présences de Bach 300 g

Zklidňující koupelová sůl Présences de Bach od firmy Les Fleurs de Bach přináší do vaší koupelny chvilky opravdové harmonie a uvolnění. Bachovy esence působí blahodárně na celý organismus a běžnou lázeň tak promění v relaxační rituál. Koupel je výborná po obzvláště náročném dni, kdy si jeho průběh neustále přehráváte v hlavě a vaše myšlenky vám nedají spát.

Bachovy květové esence vás příjemně uklidní a naladí na hluboký a nerušený spánek, při kterém naberete dostatek sil do dalšího dne. Plamének podporuje koncentraci a zlepšuje paměť. Šípková růže motivuje v rozhodnutí pro pozitivní životní změnu. Zimolez je vynikající esencí pro ty, kdo se neustále vrací k minulosti a neumí se od ní odpoutat.

Borovice zmírňuje neopodstatněné pocity viny a povzbuzuje k pozitivnějšímu přijetí sebe sama. Dub je vhodný pro všechny workoholiky, kteří nepřestávají pracovat i přesto, že je síly opouští a tělo jim dává všemožná znamení, aby trochu zpomalili. Jabloň pomáhá posílit sebevědomí a zbavit se pocitů méněcennosti.

Příprava: Přisypejte koupelovou sůl pod proud tekoucí vody při přípravě lázně.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sodium Chloride, Parfum (Fragrance), Alcohol, Aqua (Water), Verbena Officinalis Flower Extract, Clematis Vitalba Flower Extract, Rosa Canina Flower Extract, Lonicera Caprifolium Flower Extract, Malus Sylvestris Flower Extract, Pinus Sylvestris Flower Extract, Quercus Robur Bark Flower Extract , Limonene, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaldehyde, Geraniol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Isoeugenol, Citral, Alpha Isomethyl Ionone
i
i

konzistence: sypká
obal: skleněný
produktové řady: Les Fleurs de Bach Présences

Výrobce

Fleurs Essences et Harmonie
53 rue des Batignolles
75017 Paříž
Francie
www.bachova-terapie.cz