/    /    /    /  

Nobilis Tilia Koupelový olej borovicový 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Dýchání, Koupelové oleje
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
304
ks
Bez DPH 251 Kč

Nobilis Tilia Koupelový olej borovicový 200 ml

Koupelový borovicový olej Nobilis Tilia díky jemné osvěžující vůni nejenom povzbudí, ale také usnadňuje dýchání a uvolňuje průchodnost dýchacích cest během viróz. Esenciální oleje v kombinaci s borovicovými terpeny zlepšují prokrvení pokožky, působí antimikrobiálně a zároveň povzbuzují tělo i mysl.

Základ koupelového oleje tvoří sójový olej bohatý na vitaminy A a E a také lecithin. Díky tomuto složení má olej výborné regenerační schopnosti, pokožku zjemňuje, zvláčňuje a chrání před opětovným poškozením. Díky tomu je tato koupel vhodná i pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění, ekzémům a vyrážkám.

O uvolnění dýchacích cest se postarají přírodní terpeny v kombinaci s výtažky z borovice. Ty aktivně napomáhají správnému prokrvení kůže, usnadňují tak dýchání i odkašlávání a zároveň působí antimikrobiálně. Borovicová koupel je výborným pomocníkem při nachlazení a virózách, ale i po dlouhém namáhavém dni, kdy potřebuje povzbudit celé tělo.

Použití: 1 - 2 polévkové lžíce oleje nalijte přímo do napuštěné vany. V teplé vodě relaxujte alespoň 10 minut.

Nobilis Tilia Koupelový olej borovicový 200 ml

Kúpeľový borovicový olej Nobilis Tilia vďaka jemnej osviežujúcej vôni nielenže povzbudí, no takisto uľahčuje dýchanie a uvoľňuje priechodnosť dýchacích ciest počas viróz. Esenciálne oleje v kombinácii s borovicovými terpénmi zlepšujú prekrvenie pokožky, pôsobia antimikrobiálne a zároveň povzbudzujú telo aj myseľ.

Základ kúpeľového oleja tvorí sójový olej bohatý na vitamíny A a E a tiež lecitín. Vďaka tomuto zloženiu má olej výborné regeneračné schopnosti, pokožku zjemňuje, zvláčňuje a chráni pred opätovným poškodením. Vďaka tomu je tento kúpeľ vodný aj pre osoby s citlivou pokožkou náchylnou na podráždenie, ekzémy a vyrážky.

O uvoľnenie dýchacích ciest sa postarajú prírodné terpény v kombinácii s výťažkami z borovice. Tie aktívne napomáhajú pri správnom prekrvení kože, uľahčujú tak dýchanie aj odkašliavanie a zároveň pôsobia antimikrobiálne. Borovicový kúpeľ je výborným pomocníkom pri prechladnutí a virózach, ale aj po dlhom namáhavom dni, kedy celé telo potrebuje povzbudiť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycine Soja Oil, Polyglyceryl-4 Oleate, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Sebacate, Abies Alba Cone Oil, Turpentine Oil, Lecithin, Limonene1), Cl 75810
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz