/    /    /    /    /  

Saloos Koupelový olej eukalypt a tymián 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 125 ml / 118 Kč
Kategorie: Koupelové oleje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
223
ks
Bez DPH 184 Kč

Saloos Koupelový olej eukalypt a tymián 250 ml

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Koupelový olej Eukalypt a tymián Saloos je určený pro uvolnění a relaxaci po náročném dni. Jemně čistí pokožku a umývá nečistoty z celého dne. Vysoký podíl rostlinných olejů, slunečnicového a sezamového, zabraňuje vysušování pokožky během koupele. Oleje regenerují, zjemňují a zvláčňují pokožku.

Eukalyptová a tymiánová vůně je lehce kořeněná a velmi oblíbená i u mužů. Podporuje koncentraci, mírní bolesti hlavy a příznaky vyčerpání. Pomáhá při revmatismu a artritidě. Je ideální proti rýmě a nachlazení, snižuje horečku, posiluje imunitu. Napomáhá hojení ran a má protizánětlivé účinky.

Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat tělové mléko, máslo, olej nebo jiný hydratační přípravek. Koupelové oleje obnovují přirozený lipidový filtr pokožky, a tak posilují její obranyschopnost.

Koupelový olej nahradí jiné koupelové přísady, pěny, sprchové gely a také pečující prostředky. Jemně voní a uvolňuje napjatou a vystresovanou mysl. Díky tomu můžete ve vaně relaxovat a dokonale se uvolnit. 

Relaxační koupel

Koupelový olej Saloos vám připraví na konci dne velmi potřebnou chvilku pro sebe a koupel s ním vám pomůže obnovit síly. Výhodou koupelového oleje je jednak to, že již během očisty pečuje o vaši pokožku, pomáhá v ní uzavřít hydrataci, a díky tomu je vhodný i na pleť náchylnou k vysušení. Po koupeli se již nemusíte mazat a vaše pokožka bude dokonale jemná.

Péče již během koupele

Olej pokožku důkladně umyje, odstraní veškeré nečistoty a zároveň pleť vyživuje. Neobsahuje tenzidy neboli pěnidla, která mohou vysušit a podráždit citlivou kůži. Koupelový olej Saloos je proto vhodný i pro pokožku, jež má sklony ke zvýšenému vysušování a nesnese běžné pěny do koupele či sprchové gely. Stačí si jen vybrat vonnou variantu podle aktuálních potřeb či nálady.

Přírodní oleje

Základ tohoto koupelového oleje tvoří samozřejmě rostlinné oleje, a to olej slunečnicový a sezamový. Sezamový olej je přímo blahodárný zejména pro suchou pokožku, které dodává hloubkovou výživu a pomáhá bránit unikání vlhkosti z jejího povrchu. Sezamový olej navíc pokožku chrání proti podráždění a zanechává ji dlouhodobě hebkou a příjemně pružnou.

Naberte síly s eukalyptem

Koupelový olej Eukalypt a tymián je perfektní právě po náročném dni plném stresu. Jemně kořeněná vůně tymiánu spolu s osvěžujícím eukalyptem ihned probudí vaši mysl a pomůže vám zapomenout na všední starosti. Eukalyptová a tymiánová silice pomáhají také při svalovém napětí, bolestech zejména hlavy a únavě pohybového aparátu. Podporují prokrvení pokožky a stimulují její regeneraci.

Použití: 1 až 2 lžíce koupelového oleje přidejte do vody o teplotě 34 až 36 °C. Olej nepění, ve vodě vytvoří jemnou mléčnou emulzi. Dá se použít i do vířivých van, které pomáhají pokožce ještě lépe vstřebat účinné látky.

Saloos Koupelový olej eukalypt a tymián 250 ml

Kúpeľový olej Eukalyptus a tymian Saloos je určený pre uvoľnenie a relaxáciu po náročnom dni. Jemne čistí pokožku a umýva nečistoty celého dňa. Vysoký podiel rastlinných olejov, slnečnicového a sezamového, zabraňujú vysušovaniu pokožky počas kúpeľa. Oleje regenerujú, zjemňujú a zvláčňujú pokožku.

Eukalyptová a tymianová vôňa je ľahko korenistá a veľmi obľúbená aj u mužov. Podporuje koncentráciu, mierni bolesti hlavy a príznaky vyčerpania. Pomáha pri reumatizme a artritíde. Je ideálny proti nádche a nachladnutiu, znižuje horúčku, posilňuje imunitu. Napomáha hojeniu rán a protizápalové účinky.

Kúpeľové oleje celkovo regenerujú pokožku a môžu upokojiť už vzniknuté kožné problémy. Pokožka zostáva po kúpeli čistá, vláčna a zamatová, takže nie je nutné používať telové mlieko, maslo, olej alebo iný hydratačný prípravok. Kúpeľové oleje obnovujú prirodzený lipidový filter pokožky, a tak posilňujú jej obranyschopnosť.

Kúpeľový olej nahradí iné kúpeľové prísady, peny, sprchové gély a tiež ošetrujúce prostriedky. Jemne vonia a uvoľňuje napätú a vystresovanú myseľ. Vďaka tomu môžete vo vani relaxovať a dokonale sa uvoľniť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Sesamum Indicum Seed Oil1), Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, PEG-40 Sorbitan Peroleate, Laureth-4, Parfum (Essential Oils), Linalool2), Limonene2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
vůně - druh: eukalypt

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz