/    /    /    /    /  

Saloos Koupelový olej jalovec 125 ml

Značka:
Množství: 125 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Koupelové oleje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
124
ks
Bez DPH 102 Kč

Saloos Koupelový olej jalovec 125 ml

Koupelový olej Jalovec Saloos přináší pokožce během koupele příjemné osvěžení a zároveň uleví od rýmy a nachlazení. Působí jako vynikající antidepresivum, uvolňuje svalové napětí a prokrvuje promrzlé končetiny. Podporuje tok lymfy, odvádí toxiny z těla, tonizuje a je velmi účinný při celulitidě. Urychluje hojení ran, zmírňuje otoky, ulevuje od bolestí svalů a při revmatismu.

Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat tělové mléko, máslo, olej nebo jiný hydratační přípravek. Koupelové oleje obnovují přirozený lipidový filtr pokožky, a tak posilují její obranyschopnost.

Koupelový olej nahradí jiné koupelové přísady, pěny, sprchové gely a také pečující prostředky. Jemně voní a uvolňuje napjatou a vystresovanou mysl. Díky tomu můžete ve vaně relaxovat a dokonale se uvolnit. Jalovec navíc uvolňuje dýchací cesty a pomáhá tělu relaxovat při nachlazení nebo rýmě.

Hluboké uvolnění

Koupelový olej Saloos s esenciálním olejem z jalovce vám připraví na konci dne velmi potřebnou chvilku pro sebe a koupel s ním vám pomůže načerpat nové síly. Výhodou koupelového oleje je jednak to, že již během očisty pečuje o vaši pokožku, pomáhá v ní uzavřít hydrataci, a díky tomu je vhodný i na pleť náchylnou k vysušení. Po koupeli se již nemusíte mazat a vaše pokožka bude dokonale jemná.

Péče o tělo i mysl

Olej pokožku důkladně umyje, odstraní veškeré nečistoty a zároveň pleť vyživuje. Neobsahuje tenzidy neboli pěnidla, které mohou vysušit a podráždit citlivou kůži. Koupelový olej Saloos je proto vhodný i pro pokožku, jež má sklony ke zvýšenému vysušování a nesnese běžné pěny do koupele či sprchové gely. Stačí si jen vybrat vonnou variantu podle aktuálních potřeb či nálady.

Přírodní oleje

Základ tohoto koupelového oleje tvoří samozřejmě rostlinné oleje, a to olej slunečnicový a sezamový. Sezamový olej je přímo blahodárný zejména pro suchou pokožku, které dodává hloubkovou výživu a pomáhá bránit unikání vlhkosti z jejího povrchu. Sezamový olej navíc pokožku chrání proti podráždění a zanechává ji dlouhodobě hebkou a příjemně pružnou.

Relaxace i prokrvení

Vitamin E je pak jedním z nejmocnějších antioxidantů, brání stárnutí pokožky a chrání proti volným radikálům. Esenciální olej z jalovce vás pohltí svou bylinnou vůní, která pomáhá při stresu, špatné náladě či depresích. Olej zároveň podporuje prokrvení pokožky i podkožních tkání, ulevuje od bolestí pohybového aparátu, podporuje odplavování odpadních látek z těla a působí proti celulitidě.

Použití: 1 až 2 lžíce koupelového oleje přidejte do vody o teplotě 34 až 36°C. Olej nepění, ve vodě vytvoří jemnou mléčnou emulzi. Dá se použít i do vířivých van, které pomáhají pokožce ještě lépe vstřebat účinné látky.

Saloos Koupelový olej jalovec 125 ml

Kúpeľový olej Jalovec Saloos prináša pokožke počas kúpeľa príjemné osvieženie a zároveň uľaví od nádchy a nachladnutia. Pôsobí ako vynikajúce antidepresívum, uvoľňuje svalové napätie a prekrvuje premrznuté končatiny. Podporuje tok lymfy, odvádza toxíny z tela, tonizuje a je veľmi účinný pri celulitíde. Urýchľuje hojenie rán, zmierňuje opuchy, uľavuje od bolestí svalov a pri reumatizme.

Kúpeľové oleje celkovo regenerujú pokožku a môžu upokojiť už vzniknuté kožné problémy. Pokožka zostáva po kúpeli čistá, vláčna a zamatová, takže nie je nutné používať telové mlieko, maslo, olej alebo iný hydratačný prípravok. Kúpeľové oleje obnovujú prirodzený lipidový filter pokožky, a tak posilňujú jej obranyschopnosť.

Kúpeľový olej nahradí iné kúpeľové prísady, peny, sprchové gély a tiež ošetrujúce prostriedky. Jemne vonia a uvoľňuje napätú a vystresovanú myseľ. Vďaka tomu môžete vo vani relaxovať a dokonale sa uvoľniť. Jalovec navyše uvoľňuje dýchacie cesty a pomáha telu relaxovať pri nachladnutí alebo nádche.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Sesamum Indicum Seed Oil1), Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, PEG-40 Sorbitan Peroleate, Laureth-4, Parfum (Essential Oils), Limonene2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz