/    /    /    /    /  

Saloos Koupelový olej konopí 125 ml

Značka:
Množství: 125 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Koupelové oleje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
135
ks
Bez DPH 112 Kč

Saloos Koupelový olej konopí 125 ml

Koupelový sprchový olej Konopný od Saloos obsahuje přírodní rostlinné oleje, které pečují o pokožku. Sezamový, slunečnicový, mandlový a konopný olej regenerují a podporují hydrataci pokožky. Speciální receptura s hojivým konopným olejem zklidňuje podrážděnou pokožku a mimořádně účinně pečuje o suchou a popraskanou kůži. Konopný olej působí blahodárně i na pokožku s dermatologickými problémy. Esenciální oleje z rozmarýny, šalvěje a tea tree zklidňují mysl a uvolňují.

Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat tělové mléko, máslo, olej nebo jiný hydratační přípravek. Koupelové oleje obnovují přirozený lipidový filtr pokožky, a tak posilují její obranyschopnost.

Koupelový olej nahradí jiné koupelové přísady, pěny, sprchové gely a také pečující prostředky. Jemně voní a uvolňuje napjatou a vystresovanou mysl. Díky tomu můžete ve vaně relaxovat a dokonale se uvolnit. 

Relaxační zážitek

Koupelový olej Saloos s konopným olejem vám připraví na konci dne velmi potřebnou chvilku pro sebe a koupel s ním dodává pokožce intenzivní péči. Výhodou koupelového oleje je jednak to, že již během očisty pečuje o vaši pokožku, pomáhá v ní uzavřít hydrataci, a díky tomu je vhodný i na pleť náchylnou k vysušení. Po koupeli se již nemusíte mazat a vaše pokožka bude dokonale jemná.

Péče již během koupele

Olej pokožku důkladně umyje, odstraní veškeré nečistoty a zároveň pleť vyživuje. Neobsahuje tenzidy neboli pěnidla, které mohou vysušit a podráždit citlivou kůži. Koupelový olej Saloos je proto vhodný i pro pokožku, jež má sklony ke zvýšenému vysušování či popraskání a nesnese běžné pěny do koupele, mýdla či sprchové gely. 

Přírodní oleje

Základ tohoto koupelového oleje tvoří cenný konopný olej, jehož účinky jsou velmi působivé. Je vhodný pro všechny typy pokožky, včetně atopické či ekzematické. Intenzivně regeneruje pokožku, brání jejímu vysušení a zklidňuje jakékoliv podráždění. Je velice oblíbený pro problematickou pokožku, také při lupénce či atopické dermatitidě. Esenciální oleje z tea tree, rozmarýnu a šalvěje mají rovněž zklidňující účinky. 

Naberte síly s eukalyptem

Konopný olej doplňují další rostlinné oleje. Sezamový olej je přímo blahodárný zejména pro suchou pokožku, které dodává hloubkovou výživu a pomáhá bránit unikání vlhkosti z jejího povrchu. Sezamový olej navíc pokožku chrání proti podráždění a zanechává ji dlouhodobě hebkou a příjemně pružnou. Slunečnicový olej je pak bohatý na vitaminy a pokožku chrání. 

Použití: 1 až 2 lžíce koupelového oleje přidejte do vody o teplotě 34 až 36°C. Olej nepění, ve vodě vytvoří jemnou mléčnou emulzi. Dá se použít i do vířivých van, které pomáhají pokožce ještě lépe vstřebat účinné látky.

Saloos Koupelový olej konopí 125 ml

Kúpeľový sprchový olej Konopný Saloos obsahuje prírodné rastlinné oleje, ktoré sa starajú o pokožku. Sezamový, slnečnicový, mandľový a konopný olej regenerujú a podporujú hydratáciu pokožky. Špeciálna receptúra s hojivým konopným olejom upokojuje podráždenú pokožku a mimoriadne účinne sa stará o suchú a popraskanú kožu. Konopný olej pôsobí blahodarne aj na pokožku s dermatologickými problémami. Esenciálne oleje z rozmarínu, šalvie a tea tree upokojujú myseľ a uvoľňujú.

Kúpeľové oleje celkovo regenerujú pokožku a môžu upokojiť už vzniknuté kožné problémy. Pokožka zostáva po kúpeli čistá, vláčna a zamatová, takže nie je nutné používať telové mlieko, maslo, olej alebo iný hydratačný prípravok. Kúpeľové oleje obnovujú prirodzený lipidový filter pokožky, a tak posilňujú jej obranyschopnosť.

Kúpeľový olej nahradí iné kúpeľové prísady, peny, sprchové gély a tiež ošetrujúce prostriedky. Jemne vonia a uvoľňuje napätú a vystresovanú myseľ. Vďaka tomu môžete vo vani relaxovať a dokonale sa uvoľniť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Sesamum Indicum Seed Oil1), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, PEG-40 Sorbitan Peroleate, Laureth-4, Parfum (Essential Oils), Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Citral2), Limonene2), Geraniol2), Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz