/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Koupelový olej levandulový 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Koupelové oleje, Dárky pro ženy
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
334
ks
Bez DPH 276 Kč

Nobilis Tilia Koupelový olej levandulový 200 ml

Levandulový koupelový olej Nobilis Tilia regeneruje pokožku celého těla díky jemnému výživnému složení na bázi rostlinných olejů a výtažků a zároveň uklidňuje rozbouřenou mysl. Rostlinné složky pokožku nejenom účinně myjí, ale také chrání před podrážděním a posilují její přirozenou obranyschopnost. Pleť je zklidněna a zároveň ochráněna před vznikem drobných zánětů díky obsahu antibakteriálních výtažků.

Základ koupelového oleje tvoří sójový olej, který při kontaktu s vodou tvoří jemnou mycí emulzi. Ta spolehlivě a šetrně odstraní nečistoty, pot i přebytečný kožní maz, aniž by pokožku zbytečně vysušovala či dokonce dráždila. Navíc je sójový olej bohatý na množství vitaminů a nenasycených mastných kyselin, které o pokožku pečují, vyživují ji a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy.

Sójový olej v kombinaci s oleji z levandule pečuje o pokožku, zklidňuje ji a zjemňuje. Vůně levandule pečuje i o mysl, kterou zklidňuje, mírní negativní účinky stresu a navozuje příjemný pocit únavy. Levandulová koupel je výborným pomocníkem po dlouhém namáhavém dni, kdy vás uklidní a ukolébá ke spánku.

Použití: 1 - 2 polévkové lžíce oleje nalijte přímo do horké vody. V lázni relaxujte alespoň 10 minut.

Tip: Díky výživnému složení již nemusíte po koupeli aplikovat tělové mléko.

Nobilis Tilia Koupelový olej levandulový 200 ml

Levanduľový kúpeľový olej Nobilis Tilia regeneruje pokožku celého tela vďaka jemnému výživnému zloženiu na báze rastlinných olejov a výťažkov a zároveň upokojuje rozbúrenú myseľ. Rastlinné zložky pokožku nielen účinne umývajú, no takisto chránia pred podráždením a posilňujú jej prirodzenú obranyschopnosť. Pleť je upokojená a zároveň ochránená pred vznikom drobných zápalov vďaka obsahu antibakteriálnych výťažkov.

Základ kúpeľového oleja tvorí sójový olej, ktorý pri kontakte s vodou vytvára jemnú umývaciu emulziu. Tá spoľahlivo a šetrne odstráni nečistoty, pot aj prebytočný kožný maz bez toho, aby pokožku zbytočne vysušovala, či dokonca dráždila. Sójový olej je navyše bohatý na množstvo vitamínov a nenasýtených mastných kyselín, ktoré pokožku ošetrujú, vyživujú a chránia pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Sójový olej v kombinácii s olejmi z levandule ošetruje pokožku, upokojuje ju a zjemňuje. Vôňa levandule sa stará aj o myseľ, ktorú upokojuje, mierni negatívne účinky stresu a navodzuje príjemný pocit únavy. Levanduľový kúpeľ je výborným pomocníkom po dlhom namáhavom dni, kedy vás upokojí a ukolíše do spánku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycine Soja Oil, Polyglyceryl-4 Oleate, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Sebacate, Lecithin, Limonene1), Linalool1), Geraniol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
vůně - druh: levandule

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz