/    /    /    /    /  

Saloos Koupelový olej na nohy 125 ml

Značka:
Množství: 125 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Koupelové oleje, Kosmetika na nohy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
124
ks
Bez DPH 102 Kč

Saloos Koupelový olej na nohy 125 ml

Koupelový olej Na nohy Saloos je určený pro uvolnění a relaxaci chodidel po náročném dni. Jemně čistí pokožku a umývá nečistoty celého dne. Vysoký podíl rostlinných olejů, slunečnicového a sezamového, zabraňuje vysušování pokožky během koupele. Regenerují, zjemňují a zvláčňují pokožku.

Koupelový olej Na nohy přináší během koupele unaveným a těžkým nohám pocit úlevy a osvěžení. Odstraňuje bolest, zmírňuje křeče a otoky. Studené nohy prokrví a prohřeje a velmi účinně bojuje proti plísním nohou. Regeneruje suchou a popraskanou kůži na patách a hojí drobná poranění. Je vhodný nejen do koupele, ale i pro samostatné lázně nohou.

Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat tělové mléko, máslo, olej nebo jiný hydratační přípravek. Koupelové oleje obnovují přirozený lipidový filtr pokožky, a tak posilují její obranyschopnost.

Koupel pro vaše nohy

Koupelový olej Saloos určený pro nohy účinně uleví od bolestí a napětí a pomůže vám obnovit síly. Výhodou jemného koupelového oleje je především to, že již během pravidelné očisty pečuje o vaši pokožku, pomáhá v ní uzavřít hydrataci, a díky tomu je vhodný i na vysušenou pokožku, která často bývá právě v oblasti pat či plosek nohou.

Očista i péče v jednom

Olej pokožku důkladně umyje, odstraní veškeré nečistoty a zároveň pokožku vyživuje. Neobsahuje tenzidy neboli pěnidla, které mohou vysušit a podráždit citlivou kůži. Koupelový olej Saloos je vhodný pro pravidelnou péči o nohy, má pečující i antiseptické účinky, pomáhá při chronických obtížích a dopřeje vám opět lehký krok. 

Přírodní oleje

Základ tohoto koupelového oleje tvoří samozřejmě rostlinné oleje, a to olej slunečnicový a sezamový. Sezamový olej je přímo blahodárný zejména pro suchou pokožku, které dodává hloubkovou výživu a pomáhá bránit unikání vlhkosti z jejího povrchu. Sezamový olej navíc pokožku chrání proti poškození a zanechává ji dlouhodobě hebkou a příjemně pružnou.

Proti bolestem i křečím

Koupel nohou oceníte zejména v případě, že stojíte celý den na nohou. Koupelový olej pomáhá proti otokům a zmírňuje pocit těžkých nohou, podporuje správnou cirkulaci krve a posiluje žilní systém. Přináší okamžité osvěžení pro unavené nohy, ihned ulevuje od bolestí z namáhaného svalstva a kloubů. Pomáhá také proti křečím a prokrvuje studené nohy. 

Použití: 1 až 2 lžíce koupelového oleje přidejte do vody o teplotě 34 až 36°C. Olej nepění, ve vodě vytvoří jemnou mléčnou emulzi. Dá se použít i do vířivých van, které pomáhají pokožce ještě lépe vstřebat účinné látky.

Saloos Koupelový olej na nohy 125 ml

Kúpeľový olej Na nohy Saloos je určený pre uvoľnenie a relaxáciu chodidiel po náročnom dni. Jemne čistí pokožku a umýva nečistoty celého dňa. Vysoký podiel rastlinných olejov, slnečnicového a sezamového, zabraňuje vysušovaniu pokožky počas kúpeľa. Regenerujú, zjemňujú a zvláčňujú pokožku.

Kúpeľový olej Na nohy prináša počas kúpeľa unaveným a ťažkým nohám pocit úľavy a osvieženia. Odstraňuje bolesť, zmierňuje kŕče a opuchy. Studené nohy prekrví a prehreje a veľmi účinne bojuje proti plesniam nôh. Regeneruje suchú a popraskanú kožu na pätách a hojí drobné poranenia. Je vhodný nielen do kúpeľa, ale aj pre samostatné kúpele nôh.

Kúpeľové oleje celkovo regenerujú pokožku a môžu upokojiť už vzniknuté kožné problémy. Pokožka zostáva po kúpeli čistá, vláčna a zamatová, takže nie je nutné používať telové mlieko, maslo, olej alebo iný hydratačný prípravok. Kúpeľové oleje obnovujú prirodzený lipidový filter pokožky, a tak posilňujú jej obranyschopnosť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Sesamum Indicum Seed Oil1), Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, PEG-40 Sorbitan Peroleate, Laureth-4, Parfum (Essential Oils), Citral2), Limonene2), Linalool2), Geraniol2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz