/    /    /    /    /  

Yarrah Kousky kuřecí se zeleninou pro psy 150 g

Značka:
Množství: 150 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Paštiky pro psy a pro kočky
Certifikáty: PETA
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
32
ks
Bez DPH 28 Kč

Yarrah Kousky kuřecí se zeleninou pro psy 150 g

Kousky kuřecí se zeleninou pro psy Yarrah jsou kompletním plnohodnotným krmivem a jsou vyrobené z dobře stravitelných surovin. Jedná se o šťavnaté knedlíčky z kuřecího masa s křupavou zeleninou v lahodné omáčce a obsahují řadu vitaminů a minerálů pro zdravou pokožku a srstvitalitu odolnost organismu.

Hodí se pro aktivní psy středních a velkých plemen, pro méně aktivní psy malých plemen a pro štěňata přecházející na pevnou stravu. Obsahují 39 % masa (z toho minimálně 26 % kuřecího) a vedlejších masných produktů z kontrolovaného biochovu, pšenici a zeleninu z biologického zemědělství, vitamíny a minerály.

Yarrah je špičkové holandské krmivo pro psy a kočky a suroviny pro jeho výrobu pocházejí z ekologického zemědělství. Krmivo je zvířaty dobře snášeno, a proto jej odborníci doporučují i zvířatům se zažívacími potížemi, při problémech se srstí nebo pokožkou či při potravinových alergiích.

Skladování: Konzervu skladujte v suchu a chladu. Otevřenou konzervu uchovávejte v ledničce.

Dávkování: Tabulka s hodnotami doporučených denních dávek pro různě velké psy je uvedena na obale. Individuální potřeba vašeho psa se může lišit v závislosti na věku a aktivitě. Podávejte při pokojové teplotě.

Upozornění: Dbejte na to, aby váš pes měl vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Vlhkost (81 %) , Bílkoviny (9,5 %) , Tuk (4,5 %) , Sacharidy (2,6 %) , Popel (2 %) , Vláknina (0,4 %) , Draslík (0,3 %) , Vápník (0,3 %) , Fosfor (0,25 %) , Sodík (0,25 %) , Hořčík (0,04 %) , Železo, Vitamin A, Vitamin D3, Vitamín E, Měď
i
i

konzistence: pevná
obal: kovový
zvířata: psi

Výrobce

Yarrah Organic Petfood BV
P.O. Box 448
3840 AK Harderwijk
Nizozemí
www.yarrah.com