/    /    /    /  

Saloos Kouzlo vánoc 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů, Dárky pro ženy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
74
ks
Bez DPH 61 Kč

Saloos Kouzlo vánoc 10 ml

Saloos Kouzlo vánoc přináší do vašeho domova tu pravou vánoční atmosféru. Jedná se o směs esenciálních olejů harmonicky sestavenou tak, aby se jednotlivé silice vzájemně podporovaly a fungovaly v souladu. Směs Kouzlo vánoc je vhodná především pro chladné zimní a podzimní období a příjemně vás naladí na vánoční svátky.

Vůně této aromaterapeutické kompozice je charakteristická svými hřejivými tóny s jemně kořeněným aroma. Aroma pryskyřice a jehličí se mísí s jiskrnou skořicí a příjemně provoní vaši domácnost.

Kouzlo vánoc zároveň působí také na zdraví dýchacích cest, udržuje jejich průchodnost a pomáhá při chřipce a nachlazení. Tuto směs esenciálních olejů lze také využít do koupele pro chvilky relaxace a uvolnění.

Relaxace ve vánočním spěchu

Variace éterických olejů Saloos Kouzlo Vánoc je to pravé pro zimní čas, kdy vám připomene příjemný čas strávený s rodinou a těšení se na svátky. Díky této směsi vykouzlíte v mžiku doma tu pravou vánoční atmosféru, kdy se budete cítit klidně a odpočatě. Jemně hřejivá vůně této aromaterapeutické směsi je tím pravým pro dlouhé zimní večery, kdy si chcete vychutnat chvíle relaxace v teple domova.

Kořeněné a hřejivé tóny

Směs přírodních rostlinných silic s jemně kořeněnou vůní vás ihned pohltí a přenese do příjemného prostředí, zapomenete tak na běžné starosti a konečně se uvolníte. Hřejivé tóny pryskyřice a jehličí jsou velmi typické právě pro vánoční čas a nádherně provoní váš domov. Tato vůně navíc působí příznivě na dýchací cesty a pomůže i při sezónní rýmě.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a na dlouhou dobu. Díky éterickým olejům Saloos tak navodíte ve svém domově příjemnou atmosféru a pocit harmonie.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Saloos Kouzlo vánoc 10 ml

Saloos Kúzlo Vianoc prináša do vášho domova pravú vianočnú atmosféru. Ide o zmes esenciálnych olejov harmonicky zostavenej tak, aby sa jednotlivé silice vzájomne podporovali a fungovali v súlade. Zmes Kúzlo Vianoc je vhodná predovšetkým pre chladné zimné a jesenné obdobie a príjemne vás naladí na vianočné sviatky.

Vôňa tejto aromaterapeutickej kompozície je charakteristická svojimi hrejivými tónmi s jemne korenistou arómou. Aróma živice a ihličia sa mieša s iskrivou škoricou a príjemne prevonia vašu domácnosť.

Kúzlo Vianoc zároveň pôsobí tiež na zdravie dýchacích ciest, udržuje ich priechodnosť a pomáha pri chrípke a nachladnutí. Túto zmes esenciálnych olejov možno tiež využiť do kúpeľa pre chvíľky relaxácie a uvoľnenia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz