/    /    /    /    /  

Herba Medica Koxamin

Značka:
Množství: 60 tablet, 62,22 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Vlasy a kůže, Klouby a svaly, Mořské řasy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
499
ks
Bez DPH 434 Kč

Herba Medica Koxamin

Koxamin Herba Medica je doplněk stravy tvořený červenou mořskou řasou Lithothanium Calcareum, která je přírodním zdrojem vápníku a dalších důležitých minerálů potřebných pro organismus.

Koxamin příznivě ovlivňuje stav kostí, vlasů, nehtů a kůže. Jde o přírodní produkt získaný z červených řas Irského moře. Řasy se vyvíjejí několik let, přičemž absorbují nejdůležítější minerály a výživné látky z moře.

Koxamin zlepšuje stav kostí a kloubů, kůže, vlasů a nehtů. Snižuje riziko vzniku osteoporózy a pomáhá při řídnutí kostí. Zmenšuje svalovou únavu a zlepšuje regeneraci organismu po fyzické námaze. Zmenšuje bolestivost zánětlivých kloubů a zlepšuje jejích pohyblivost. Koxamin je bohatým přírodním zdrojem dalších 74 mikroelementů a minerálů, jako jsou hořčík, síra, železo, fosfor, měď, jód, bor, zinek, selen, hořčík aj.

Dávkování: Jedna tableta 1 - 2x za den. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu. Není určeno jako náhrada pestré stravy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Červená mořská řasa Lithothanium Calcareum, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý
i
i

aromaterapeutické účinky: astma
konzistence: pevná
obal: plastový
příznivé účinky: ekzémy a kožní onemocnění, revmatismus a artritida, stárnutí pleti a organismu, svalové napětí a křeče, zdravé vlasy a nehty
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz