/    /    /    /  

Acorelle Královský depilační vosk 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Depilace
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
245
ks
Bez DPH 202 Kč

Acorelle Královský depilační vosk 100 g

Královský depilační vosk Acorelle je ideální pro celkovou depilaci včetně citlivých zón, jako je podpaží a oblast třísel. Složení na bázi přírodní borovicové pryskyřice zaručuje účinnost i u krátkých chloupků a profesionální výsledek po dobu až čtyř týdnů. Ricinový a slunečnicový olej pokožku dokonale vyživí a uzamykají v ní hydrataci. Extrakt z bílé lilie má zklidňující, regenerační a ochranné účinky.  

Královský depilační vosk lze zahřát v mikrovlnné troubě, takže je příprava na depilaci velice rychlá a jednoduchá. K depilaci není zapotřebí depilačních proužků.

Použití: Dobře se podívejte na směr růstu chloupků. Pomocí špachtle naneste velmi jemnou vrstvu vosku na pokožku po směru růstu chloupků. Nechejte vosk lehce zaschnout tak, aby při dotyku nelepil. Pod místem, odkud začnete depilaci, pokožku přidržte a tlačte proti směru, po kterém budete vrstvu vosku odstraňovat. Nadzvedněte konec voskového proužku a proužek odstraňte prudkým a rychlým trhnutím proti směru růstu chloupků.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Udržujte mimo dosah dětí.

Tip: V den depilace neaplikuje na pokožku tělové mléko. Natřená pleť zabraňuje vosku, aby dobře přilnul k pokožce. Před depilací je dobré provést peeling pokožky pro odstranění odumřelých buněk. Usnadní depilaci a vyhnete se tak zarůstání chloupků do pokožky.

Upozornění: Dodržujte návod k použití. Nepoužívat k jiným než uvedeným účelům. Nepoužívat vnitřně. Vyvarujte se přímého styku se sliznicemi a očima. Nepoužívejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku. Nevystavujte se slunečnímu záření nejméně 24 hodin po depilaci.

Acorelle Královský depilační vosk 100 g

Kráľovský depilačný vosk Acorelle je ideálny pre celkovú depiláciu vrátane citlivých zón, ako je podpazušie a oblasť slabín. Zloženie na báze prírodnej borovicovej živice zaručuje účinnosť aj pri krátkych chĺpkoch a profesionálny výsledok po dobu štyroch týždňov. Ricínový a slnečnicový olej pokožku dokonale vyživia a uzamykajú v nej hydratáciu. Extrakt z bielej ľalie upokojujúce, regeneračné a ochranné účinky.

Kráľovský depilačný vosk možno zahriať v mikrovlnnej rúre, takže príprava na depiláciu je veľmi rýchla a jednoduchá. K depilácii nie sú potrebné depilačné prúžky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Způsob použitý | 30.5.2016 11:23:18 | Dominika

Dobrý den, tento vosk je samostržný nebo je třeba použití s pásky? Děkuji.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glyceryl Rosinate, Cera Alba1), Ricinus Communis Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Lilium Candidum Bulb Extract1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr