/    /    /    /  

Energy Krém Artrin 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Univerzální pleťové balzámy, Klouby a svaly, Tělové krémy
Produktová řada: Energy Pentagram
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
330
ks
Bez DPH 273 Kč

Energy Krém Artrin 50 ml

Bioinformační širokospektrální regenerační krém Energy Artrin je dokonale vyváženým přípravkem pro vnější použití. Jeho harmonické složení ovlivňuje především dráhu sleziny, tří zářičů, žaludku, dráhu početí, tenkého a tlustého střeva, šlachosvalové dráhy jater, močového měchýře a ledvin. Ovlivňuje problémy a onemocnění, které se pojí k nedostatečné či poškozené funkci těchto drah.

Artin napomáhá při potížích týkajících se pohybového systému, zejména pak kloubů a šlach, na které působí jedinečné rašelinové výtažky s vysokým obsahem prospěšných látek. Pomáhá tak při bolestivých stavech a zánětlivých onemocněních týkajících se kloubů a pohybového aparátu. Působí také jako podpůrný prostředek při obtížích s trávením, ledvinami, močovým měchýřem a prostatou.

Bioinformační regenerační krémy Energy obsahují vyvážený bylinný komplex přírodních výtažků a vysoké množství na minerály bohaté termální vody z Podhájské. Jejich exkluzivní složení tak komplexně pomáhá ovlivnit celou škálu oblastí v organismu a zaměřuje se tak na široké spektrum obtíží a případných onemocnění. Krémy se skládají z liposomů s maximálně koncentrovanými extrakty, jež pronikají do hloubky kůže a působí v cílené lokalizaci.

Použití: Krém aplikujte lokálně ve velmi tenké vrstvě 1 až 3x denně nad místa uložení orgánů nebo na oblasti jejich reflexních zón a energetických drah. Krém je lehce roztíratelný a smývatelný vodou.

Energy Krém Artrin 50 ml

Bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém Energy Artrin je dokonale vyváženým prípravkom na vonkajšie použitie. Jeho harmonické zloženie ovplyvňuje predovšetkým dráhu sleziny, troch ohrievačov, žalúdka, dráhu počatia, tenkého a hrubého čreva, šľachosvalové dráhy pečene, močového mechúra a obličiek. Ovplyvňuje problémy a ochorenia, ktoré sa spájajú k nedostatočnej či poškodenej funkcii týchto dráh.

Artrin napomáha pri ťažkosiach týkajúcich sa pohybového systému, predovšetkým kĺbov a šliach, na ktoré pôsobia jedinečné rašelinové výťažky s vysokým obsahom prospešných látok. Pomáha tak pri bolestivých stavoch a zápalových ochoreniach týkajúcich sa kĺbov a pohybového aparátu. Pôsobí tiež ako podporný prostriedok pri problémoch s trávením, obličkami, močovým mechúrom a prostatou.

Bioinformačné regeneračné krémy Energy obsahujú vyvážený bylinný komplex prírodných výťažkov a vysoké množstvo na minerály bohatej termálnej vody z Podhájskej. Ich exkluzívne zloženie tak komplexne pomáha ovplyvniť celú škálu oblastí v organizme a zameriava sa tak na široké spektrum problémov a prípadných ochorení. Krémy sa skladajú z lipozómov s maximálne koncentrovanými extraktmi, ktoré prenikajú do hĺbky kože a pôsobia v cielenej lokalizácii.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Symphytum Officinale Extract, Anethum Graveolens Extract, Erigeron Canadensis Extract, Robinia Pseudoacacia Extract, Trigonella Foenum-Graecum Extract, Zingiber Officinale Extract, Arnica Montana Extract, Spirae Ulmaria Extract, Glycyrhizza Glabra Extract, Laurus Nobilis Leaf Extract, Solidago Virgaurea Extract, Acorus Calamus (Sweet Flag) Root Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Linaria Vulgaris Extract, Melilotus Officinalis Extract, Tropaoleum Majus Extract, Linum Usitatissimum Seed Oil, Ricinus Communis Oil, Arachis Hypogaea Oil, Petrolatum, Glycerin, Myreth-23, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Parfum, Isoparaffin, Polyacrylamide, Lecithin, Benzyl Alcohol, Commiphora Myrrha Extract, Boswelia Carterii Gum Extract , Croton Lechleri Extract, Phospholipids, Laureth-4, Dehydroacetic Acid, BHT, Potassium Humate, Lineol, Citronellol, Limonene, Linalool
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Energy Pentagram
specifická označení: bioinformační produkty
typy pleti: normální pleť
typy pokožky: normální pokožka
užití: vnější

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz