/    /    /    /  

Energy Krém Cytovital 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Univerzální pleťové balzámy, Podrážděná pokožka, Tělové krémy
Produktová řada: Energy Pentagram
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
330
ks
Bez DPH 273 Kč

Energy Krém Cytovital 50 ml

Bioinformační krém Energy Cytovital je skvělý přípravek pro výživu buněk pokožky, který podporuje její silnou regeneraci a reparaci. Cytovital je účinným zdrojem energie pro kůži a pravým přírodním omlazovadlem. Krém má celkově pozitivní vliv na harmonizaci hormonálního systému a napomáhá podporovat přirozenou revitalizační schopnost organismu.

Díky složení z přírodních bylinných výtažků pomáhá při detoxikaci organismu a působí jako ochrana proti škodlivým volným radikálům, které jsou nejpravděpodobnější příčinou stárnutí jak kůže, tak těla jako celku. Je výborným prostředkem při hojení narušené kůže, vhodný například pro péči o jizvy, odřeniny či jiné typy ran. Urychluje regeneraci tkání a podporuje správnou činnost metabolismu díky účinkům na štítnou žlázu, slinivku, nadledviny a srdce.

Bioinformační regenerační krémy Energy obsahují vyvážený bylinný komplex přírodních výtažků a vysoké množství na minerály bohaté termální vody z Podhájské. Jejich exkluzivní složení tak komplexně pomáhá ovlivnit celou škálu oblastí v organismu a zaměřuje se tak na široké spektrum obtíží a případných onemocnění. Krémy se skládají z liposomů s maximálně koncentrovanýmí extrakty, jež pronikají do hloubky kůže a působí v cílené lokalizaci.

Použití: Krém aplikujte lokálně ve velmi tenké vrstvě 1 až 3x denně nad místa uložení orgánů nebo na oblasti jejich reflexních zón a energetických drah. Krém je lehce roztíratelný a smývatelný vodou.

Energy Krém Cytovital 50 ml

Bioinformačný krém Energy Cytovital je vynikajúci prípravok pre výživu buniek pokožky, ktorý podporuje jej silnú regeneráciu a reparáciu. Cytovital je účinným zdrojom energie pre kožu a pravým prírodným omladzovadlom. Krém má celkovo pozitívny vplyv na harmonizáciu hormonálneho systému a napomáha podporovať prirodzenú revitalizačnú schopnosť organizmu.

Vďaka zloženiu z prírodných bylinných výťažkov pomáha pri detoxikácii organizmu a pôsobí ako ochrana proti škodlivým voľným radikálom, ktoré sú najpravdepodobnejšou príčinou starnutia ako kože, tak tela ako celku. Je výborným prostriedkom pri hojení narušenej kože, vhodný napríklad na starostlivosť o jazvy, odreniny či iné typy rán. Urýchľuje regeneráciu tkanív a podporuje správnu činnosť metabolizmu vďaka účinkom na štítnu žľazu, slinivku, nadobličky a srdce.

Bioinformačné regeneračné krémy Energy obsahujú vyvážený bylinný komplex prírodných výťažkov a vysoké množstvo na minerály bohatej termálnej vody z Podhájskej. Ich exkluzívne zloženie komplexne pomáha ovplyvniť celú škálu oblastí v organizme a zameriava sa tak na široké spektrum ťažkostí a prípadných ochorení. Krémy sa skladajú z lipozómov s maximálne koncentrovanými extraktmi, ktoré prenikajú do hĺbky kože a pôsobia v cielenej lokalizácii.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Použití krému Energy Cytovital na celý obličej

Je možné používat krém Energy Cytovital denně na celý obličej i kolem očí? Krém Energy Cytovital je vhodný ...

Vlastnosti

INCI: Rhaponticum Carthamoides Root Extract, Zathoxylum Piperitum Extract, Polygonatum Multiflorum Extract, Glycyrhizza Glabra Extract, Linaria Vulgaris Extract, Liriosma Ovata Extract, Lavandula Angustifolia Extract, Vanilla Planifolia Extract, Zingiber Officinale Extract, Centella Asiatica Extract, Pimpinella Anisum Extract, Foeniculum Vulgare Extract, Scutellaria Baicalensis Extract, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Sesamum Indicum Seed Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Arachis Hypogaea Oil, Myreth-23, Hemp Seed Oil, Ricinus Communis Oil, Dimethicone, Petrolatum, Papaver Orientale Oil, Helix Pomatia Extract, Tocopheryl Acetate, Isoparaffin, Polyacrylamide, Eisenia Foetida Extract, Parfum, Benzyl Alcohol, Lecithin, Potassium Humate, Aqua, Retinol, Glyceryl Stearate, Azelaic Acid, Laureth-4, Dehydroacetic Acid, BHT, Betaglucan, Commiphora Myrrha Extract, Boswelia Carterii Gum Extract , Dracaena Draco Extract, Damar Extract, Succinic Acid, Lineol, Geraniol, Limonene, Linalool, Citronellol, Quaternium-15
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Energy Pentagram
specifická označení: bioinformační produkty
typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť, normální pleť
typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, normální pokožka
užití: vnější

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz