/    /    /    /  

Diochi Krém Diozon Clear 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Podrážděná pokožka, Pleťové krémy denní, Kosmetika na akné, Tělové krémy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
536
ks
Bez DPH 443 Kč

Diochi Krém Diozon Clear 30 ml

Čistící krém Diochi Diozon Clear aktivně regeneruje všechny typy poškozené popraskané pokožky, hojí je a chrání před známkami stárnutí. Krém o pleť intenzivně pečuje, zjemňuje ji a udržuje pružnou, ale také působí skvěle protizánětlivě a hojí akné i jiné drobné záněty na kůži.

Krém z ozonu a olivového oleje uvolňuje kyslík, který zmírňuje projevy stárnutí pleti, pokožku zjemňuje, zanechává ji pružnou a vláčnou. Ozon má skvělé antibakteriální a dezinfekční účinky, které urychlují hojení akné, drobných zánětů, ale také ekzémů či dermatitidy. Podrážděnou pokožku zklidňuje, mírní nepříjemné pnutí i zarudnutí pleti.

Jednoduché složení krému pečuje o všechny typy pleti, hojí, regeneruje a chrání před opětovným poškozením i vznikem zánětů. Krém je vhodný i pro ošetření pokožky celého těla obzvláště při bércových vředech, psoriáze, ekzémech či zčervenání kůže od sluníčka.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku a lehce rozetřete.

Diochi Krém Diozon Clear 30 ml

Čistiaci krém Diochi Diozon Clear aktívne regeneruje všetky typy poškodenej popraskanej pokožky, hojí ju a chráni pred známkami starnutia. Krém sa o pleť intenzívne stará, zjemňuje ju a udržiava pružnú, ale tiež pôsobí výborne protizápalovo a hojí akné aj iné drobné zápaly na koži.

Krém z ozónu a olivového oleja uvoľňuje kyslík, ktorý zmierňuje prejavy starnutia pleti, pokožku zjemňuje, zanecháva ju pružnú a vláčnu. Ozón má výborné antibakteriálne a dezinfekčné účinky, ktoré urýchľujú hojenie akné, drobných zápalov, no tiež ekzémov či dermatitídy. Podráždenú pokožku upokojuje a mierni nepríjemné pnutie aj začervenanie pleti.

Jednoduché zloženie krému ošetruje všetky typy pleti, hojí, regeneruje a chráni pred opätovným poškodením a vznikom zápalov. Krém je vhodný aj na ošetrenie pokožky celého tela obzvlášť pri vredoch predkolenia, psoriáze, ekzémoch či začervenaní kože od slniečka.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

DIOZON | 3.8.2016 17:15:20 | Martina

Výborný hutný krém, který nevoní, ale velmi dobře funguje na akné. Perfektně čistí a hojí. Pleť mám ve skvělé kondici a to jsem léta používala velice drahé krémy světových značek, bez výrazného účinku. Tento krém je vhodný spíše na noc, neboť není vhodný pod makeup, vzhledem k hutnosti.

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz