/    /    /    /  

Energy Krém Droserin 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Univerzální pleťové balzámy, Podrážděná pokožka, Tělové krémy
Produktová řada: Energy Pentagram
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
330
ks
Bez DPH 273 Kč

Energy Krém Droserin 50 ml

Bioinformační širokospektrální regenerační krém Energy Droserin ovlivňuje a harmonizuje především energetickou dráhu plic, tlustého a tenkého střeva, srdce, jater, žaludku,  a tím i stavy, které se pojí s nedostatečnou či narušenou funkcí těchto oblastí. Podle tradiční čínské medicíny mají plíce úzký vztah k pokožce těla, proto krém působí rovněž na její kvalitu a dobrý stav.

Droserin má účinky na dýchací systém pomocí ovlivnění plicní energetické dráhy, podporuje tak správné dýchání a efektivní přenos živin a tekutin v organismu. Obsahuje také velké množství draslíku, vápníku, sodíku, síry, hořčíku, fosforu, křemíku, bóru, stroncia, lithia, železa a dalších prvků a minerálů. Díky výtažku z jablečného octa působí jako přírodní AHA kyseliny a má blahodárný vliv na unavenou a ochablou pokožku.

Bioinformační regenerační krémy Energy obsahují vyvážený bylinný komplex přírodních výtažků a vysoké množství na minerály bohaté termální vody z Podhájska. Jejich exkluzivní složení tak komplexně pomáhá ovlivnit celou škálu oblastí v organismu a zaměřuje se tak na široké spektrum obtíží a případných onemocnění. Krémy se skládají z liposomů s maximálně koncentrovanými extrakty, jež pronikají do hloubky kůže a působí v cílené lokalizaci.

Použití: Krém aplikujte lokálně ve velmi tenké vrstvě 1 až 3x denně nad místa uložení orgánů nebo na oblasti jejich reflexních zón a energetických drah. Krém je lehce roztíratelný a smývatelný vodou.

Energy Krém Droserin 50 ml

Bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém Energy Droserin ovplyvňuje a harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu pľúc, hrubého a tenkého čreva, srdca, pečene, žalúdka a tým aj stavy, ktoré sa spájajú s nedostatočnou či narušenou funkciou týchto oblastí. Podľa tradičnej čínskej medicíny majú pľúca úzky vzťah k pokožke tela, preto krém pôsobí rovnako na jej kvalitu a dobrý stav.

Droserin má účinky na dýchací systém pomocou ovplyvnenia pľúcnej energetickej dráhy, podporuje tak správne dýchanie a efektívny prenos živín a tekutín v organizme. Obsahuje takisto veľké množstvo draslíka, vápnika, sodíka, síry, horčíka, fosforu, kremíka, bóru, stroncia, lítia, železa a ďalších prvkov a minerálov. Vďaka výťažkom z jablčného octu pôsobí ako prírodné AHA kyseliny a má blahodárny vplyv na unavenú a ochabnutú pokožku.

Bioinformačné regeneračné krémy Energy obsahujú vyvážený bylinný komplex prírodných výťažkov a vysoké množstvo na minerály bohatej termálnej vody z Podhájskej. Ich exkluzívne zloženie komplexne pomáha ovplyvniť celú škálu oblastí v organizme a zameriava sa tak na široké spektrum ťažkostí a prípadných ochorení. Krémy sa skladajú z lipozómov s maximálne koncentrovanými extraktmi, ktoré prenikajú do hĺbky kože a pôsobia v cielenej lokalizácii.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Pulmonaria Officinalis Extract, Rosa Centifolia Extract, Cinchona Calisaya Extract, Sophora Japonica Extract, Verbascum Thapsus Extract, Zingiber Officinale Extract, Cetraria Islandica Extract, Tussirago Farfara Extract, Galeopsis Segetum Extract, Glycyrhizza Glabra Extract, Hyssopus Officinalis Extract, Thymus Vulgaris Extract, Aralia Cordata Extract, Curcuma Longa Root Extract, Equisetum Arvense Extract, Origanum Vulgare Extract, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Tropaoleum Majus Extract, Althea Rosea Extract, Cetearyl Alcohol, Hemp Seed Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Arachis Hypogaea Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Stearic Acid, Sorbitol, Petrolatum, Myreth-23, Tocopheryl Acetate, Papaver Orientale Oil, Dimethicone, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Parfum, Isoparaffin, Polyacrylamide, Benzyl Alcohol, Retinol, Potassium Humate, Laureth-4, Dehydroacetic Acid, Commiphora Myrrha Extract, Boswelia Carterii Gum Extract , Croton Lechleri Extract, BHT, Geraniol, Limonene, Linalool, Citronellol, Quaternium-15
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Energy Pentagram
specifická označení: bioinformační produkty
typy pleti: normální pleť
typy pokožky: normální pokožka
užití: vnější

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz