/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Přírodní mycí krém 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Sprchové krémy
Hodnocení:
2,0/5 1 hlas
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Nobilis Tilia Přírodní mycí krém 200 ml

Přírodní mycí krém Nobilis Tilia je výborným univerzálním pomocníkem pro péči o pokožku celého těla. Kůži spolehlivě umyje díky obsahu rostlinných tenzidů, aniž by ji dráždil či dokonce zbytečně vysušoval. Krém o pokožku pečuje, regeneruje ji a chrání před podrážděním.

Základ krému je tvořen cukernými tenzidy, které při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu. Ta spolehlivě odstraní odolné nečistoty i přebytečný kožní maz, aniž by docházelo k podráždění či dokonce přesušení pokožky. Tenzidy v kombinaci s éterickými oleji z citrusových plodů o pokožku pečují, šetrně ji myjí a zároveň chrání před vznikem drobných zánětů a podráždění.

O výživu pleti se postará jojobový olej bohatý na množství vitaminů a nenasycených mastných kyselin. O pokožku pečuje, hydratuje ji již během mytí a dodává pleti jemnost. Kombinace účinných látek pleť nejenom myje, ale současně také chrání před vysušením, podrážděním a vznikem drobných zánětů.

Použití: Malé množství mycího krému naneste na navlhčenou pokožku rukou i celého těla a lehce napěňte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou.

Nobilis Tilia Přírodní mycí krém 200 ml

Prírodný umývací krém Nobilis Tilia je výborným univerzálnym pomocníkom pre starostlivosť o pokožku celého tela. Kožu spoľahlivo umyje vďaka obsahu rastlinných tenzidov bez toho, aby ju dráždil či dokonca zbytočne vysušoval. Krém pokožku ošetruje, regeneruje a chráni pred podráždením.

Základ krému je tvorený cukrovými tenzidmi, ktoré pri kontakte s vodou vytvoria krémovú penu. Tá spoľahlivo odstráni odolné nečistoty aj prebytočný kožný maz bez toho, aby dochádzalo k podráždeniu či dokonca presušeniu pokožky. Tenzidy v kombinácii s éterickými olejmi z citrusových plodov pokožku ošetrujú, šetrne umývajú a zároveň chránia pred vznikom drobných zápalov a podráždení.

O výživu pleti sa postará jojobový olej bohatý na množstvo vitamínov a nenasýtených mastných kyselín. Pokožku ošetruje, hydratuje už počas umývania a dodáva pleti jemnosť. Kombinácia účinných látok pleť nielenže umýva, no zároveň takisto chráni pred vysušením, podráždením a vznikom drobných zápalov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Sodium Coco Sulfate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Decyl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Xantan Gum, Panthenol, Citrus Nobilis Peel Oil, Citrus Medica Limonum Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Aniba Rosaeodora Wood Oil, Carotene, Limonene1), Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz