/    /    /    /    /  

Logona Krém na holení ginkgo a coffein, Log Mann 75 ml

Značka:
Množství: 75 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Krémy na holení, Dárky pro muže
Produktová řada: Logona Mann
Certifikáty: BDIH, FSC, ECO CONTROL
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
150
ks
Bez DPH 124 Kč

Logona Krém na holení ginkgo a coffein, Log Mann 75 ml

Logona Krém na holení gingko a kofein vám usnadní každodenní holení. Tento jemný krém se snadno roztírá a jeho textura rovnoměrně pokryje pokožku. Díky tomu je oholení mimořádně snadné a výsledek dokonale hladký. Zároveň však nedráždí pokožku díky složení z kvalitních přírodních ingrediencí a účinně minimalizuje zarůstání chloupků či vousů.

Tento lehký krém na holení byl vyvinut speciálně pro specifické požadavky mužské pokožky a snadno splní i vaše nejvyšší nároky. Ač je určen primárně pro muže, mohou jej používat také ženy pro mokré holení. Díky zklidňujícím složkám tak nedochází k zarudnutí či vzniku nepříjemného svědění kůže po oholení. Bio jojobový olej zároveň pečuje o pokožku do hloubky a dodává jí vyživující látky.

Obsažený kofein vám nejen dodá energii, ale zároveň má prospěšný vliv na strukturu kůže. Zvyšuje její pružnost a usnadňuje tak dostupnost všech partií obličeje při holení. Výtažek z ginkgo biloby podporuje mikrocirkulaci v kapilárách pokožky a zároveň obsahuje množství antioxidantů, které chrání před nepříznivým vlivem volných kyslíkových radikálů. Díky tomuto holícímu krému tak dosáhnete vždy perfektního výsledku a výsledkem bude hedvábně hladká pokožka.

Použití: Naneste rovnoměrně na suchou a čistou pokožku a holte proti směru růstu chloupků. Vhodný pro každodenní použití.

Logona Krém na holení ginkgo a coffein, Log Mann 75 ml

Logona Krém na holenie gingko a kofeín vám uľahčí každodenné holenie. Tento jemný krém sa ľahko roztiera a jeho textúra rovnomerne pokryje pokožku. Vďaka tomu je oholenie mimoriadne jednoduché a výsledok dokonale hladký. Zároveň však nedráždi pokožku vďaka zloženiu z kvalitných prírodných ingrediencií a účinne minimalizuje zarastanie chĺpkov či fúzov.

Tento ľahký krém na holenie bol vyvinutý špeciálne pre špecifické požiadavky mužskej pokožky a ľahko splní aj vaše najvyššie nároky. Hoci je určený primárne pre mužov, môžu ho používať tiež ženy pre mokré holenie. Vďaka upokojujúcim zložkám tak nedochádza k začervenaniu či vzniku nepríjemného svrbenia kože po oholení. Bio jojobový olej sa zároveň stará o pokožku do hĺbky a dodáva jej vyživujúce látky.

Obsiahnutý kofeín vám nielen dodá energiu, ale zároveň má prospešný vplyv na štruktúru kože. Zvyšuje jej pružnosť a uľahčuje tak dostupnosť všetkých partií tváre pri holení. Výťažok z ginkgo biloba podporuje mikrocirkuláciu v kapilárach pokožky a zároveň obsahuje množstvo antioxidantov, ktoré chránia pred nepriaznivým vplyvom voľných kyslíkových radikálov. Vďaka tomuto holiacemu krému tak dosiahnete vždy perfektný výsledok a výsledkom bude hodvábne hladká pokožka.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Palmitic Acid, Stearic Acid, Glycerin, Potassium Hydroxide, Lauric Acid, Myristic Acid, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil1), Lanolin, Glyceryl Stearate SE, Dipotassium Glycyrrhizate, Ginkgo Biloba Leaf Extract1), Caffeine1), Sodium Hyaluronate, Potassium Silicate, Sodium Hydroxide, Parfum (Essential Oils), Limonene, Linalool
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: krémová
obal: kovový
přebal: papírový
produktové řady: Logona Mann

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz