/    /    /    /    /  

Sportique Krém na namáhané ruce 75 ml

Sportmen's Friend All Around Heavy Duty Hand Balm

Značka:
Množství: 75 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Krémy na ruce, Každodenní sportovní péče
Produktová řada: Sportique Active Body
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
240
ks
Bez DPH 198 Kč

Sportique Krém na namáhané ruce 75 ml

Krém na namáhané ruce Sportique intenzivně pečuje o suchou dehydratovanou pokožku rukou, ale i popraskanou kůži na loktech, kolenech či patách. Hutné výživné složení bez vody pokožku skvěle zjemňuje, zaceluje drobné prasklinky a eliminuje výskyt suché hrubé kůže i mozolů.

Výživný krém využívá hutného bambuckého másla, které aktivně zvláčňuje suchou popraskanou kůži na rukou i kdekoliv jinde na těle, uzamyká v ní hydrataci a zároveň mírní nepříjemné pnutí i svědění pokožky. Bambucké máslo společně s oleji z oliv, hroznů, mandlí a včelím voskem vytvoří na pokožce lehký ochranný film, který ruce ochrání před vysušením i nepříznivými vnějšími vlivy.

Složení je navíc obohaceno o esenciální olej z rozmarýnu, který působí přirozeně protizánětlivě a antisepticky, léčí drobné záněty, záděry a mírní podráždění. Krém na namáhané ruce i jiné partie těla intenzivně zjemňuje suchou hrubou kůži, vyživuje ji a chrání před opětovným poškozením i dehydratací.

Použití: Malé množství krému rozpusťte v dlaních a vetřete do pokožky. Nechte vstřebat. Používejte podle potřeby několikrát denně.

Sportique Krém na namáhané ruce 75 ml

Krém na namáhané ruky Sportique sa intenzívne stará o suchú dehydratovanú pokožku rúk, ale aj popraskanú kožu na lakťoch, kolenách či pätách. Hutné výživné zloženie bez vody pokožku skvele zjemňuje, zaceľuje drobné prasklinky a eliminuje výskyt suchej hrubej kože i mozoľov.

Výživný krém využíva hutného bambuckého masla, ktoré aktívne zvláčňuje suchú popraskanú kožu na rukách aj kdekoľvek inde na tele, uzamyká v nej hydratáciu a zároveň mierni nepríjemné pnutie aj svrbenie pokožky. Bambucké maslo spoločne s olejmi z olív, hrozna, mandlí a včelím voskom vytvorí na pokožke ľahký ochranný film, ktorý ruky ochráni pred vysušením aj nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Zloženie je navyše obohatené o esenciálny olej z rozmarínu, ktorý pôsobí prirodzene protizápalovo a antisepticky, lieči drobné zápaly, zádery a mierni podráždenie. Krém na namáhané ruky aj iné partie tela intenzívne zjemňuje suchú hrubú kožu, vyživuje ju a chráni pred opätovným poškodením aj dehydratáciou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Butyrospermum Parkii, Olea Europea Fruit Oil, Cera Alba, Vitis Vinifera Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Hydrogenated Castor Oil, Euphorbia Cerifera Wax, Hydrogenated Olive Oil, Olea Europaea Oil Unsaponifiables, Betula Lenta Bark Oil, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Lecithin, Ascorbyl Palmitate
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: kovový
produktové řady: Sportique Active Body

Výrobce

SPORTIQUE s.r.o.
Nováčkova 751/22
700 30 Ostrava
Česká republika
http://www.sportique.cz