/    /    /    /  

Martina Gebhardt Krém pro muže, Wild Utah 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťové krémy pro muže, Pleťové krémy denní, Dárky pro muže
Produktová řada: Martina Gebhardt Wild Utah
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
471
ks
Bez DPH 389 Kč

Martina Gebhardt Krém pro muže, Wild Utah 50 ml

Krém pro muže Martina Gebhardt Wild Utah pečuje o specifické potřeby pokožky, pěstí ji a chrání před podrážděním i dehydratací a udržuje přirozenou rovnováhu pleti. Díky výživnému složení na bázi rostlinných olejů a výtažků je i citlivá pleť ochráněna před zarudnutím a pnutím v důsledku nepříznivých vnějších vlivů, jako je prudký vítr či mráz.

Hutný krém v sobě spojuje výživný olivový olej společně s bambuckým a kakaovým máslem. Ty dodávají mužské pleti potřebné živiny i hydrataci a současně ji udržují vláčnou. Skvělé pečující účinky má i rakytníkový olej bohatý na antioxidanty, který se kromě výživy postará i o ochranu před známkami stárnutí.

Kombinace výtažků z pelyňku, jalovce, borovice a mnohých dalších udržují pokožku namáhanou holením i teplotními výkyvy jemnou, pružnou a odolnou vůči podrádění. Pečující krém dodává pokožce potřebné živiny i ochranu před začervenáním, stejně tak jako před vznikem vrásek a ztrátou elasticity.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno a/nebo večer na suchou čistou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Martina Gebhardt Krém pro muže, Wild Utah 50 ml

Krém pre mužov Martina Gebhardt Wild Utah sa stará o špecifické potreby pokožky mužov, ošetruje ju a chráni pred podráždením aj dehydratáciou a udržiava prirodzenú rovnováhu pleti. Vďaka výživnému zloženiu na báze rastlinných olejov a výťažkov je aj citlivá pleť ochránená pred začervenaním a pnutím v dôsledku nepriaznivých vonkajších vplyvov, ako je prudký vietor či mráz.

Hutný krém v sebe spája výživný olivový olej, spoločne s bambuckým a kakaovým maslom. Tie dodávajú mužskej pleti potrebné živiny aj hydratáciu a súčasne ju udržiavajú vláčnu. Vynikajúce ošetrujúce účinky má aj rakytníkový olej bohatý na antioxidanty, ktorý sa okrem výživy tiež postará o ochranu pred známkami starnutia.

Kombinácia výťažkov z paliny, borievky, borovice a mnohých ďalších udržiavajú pokožku namáhanú holením a teplotnými výkyvy jemnú, pružnú a odolnú voči podráždeniu. Ošetrujúci krém dodáva pokožke potrebné živiny aj ochranu pred začervenaním, takisto ako pred vznikom vrások a stratou elasticity.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Olea Europaea Fruit Oil1), Lanolin, Cera Flava1), Butyrospermum Parkii Butter2), Theobroma Cacao Butter1), Hippoaphae Rhamnodies Oil2), Artemisia Tridentata Extract2), Pinus Edulis Extract2), Juniperus Osteosperma Extract2), Tocopherol, Spagyrische Essence Artemisia Tridentata Leaf2), Gold, Silver, Sulfur, Aroma2), Linalool3), Limonene3), Geraniol3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: krémová
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Wild Utah
složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parabenů, bez parfemace, bez silikonů
typy pleti: anti age, normální pleť, suchá pleť

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz