/    /    /    /  

Energy Krém Protektin 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Univerzální pleťové balzámy, Podrážděná pokožka, Tělové krémy
Produktová řada: Energy Pentagram
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
330
ks
Bez DPH 273 Kč

Energy Krém Protektin 50 ml

Bioinformační širokospektrální regenerační krém Energy Protektin ovlivňuje a harmonizuje především energetickou dráhu jater, žlučníku, žaludku, sleziny, a tím i stavy spojené s disharmonií a narušenou funkcí těchto oblastí. Má pozitivní vliv na regenerační schopnosti pokožky, díky příjemné konzistenci se lehce roztírá a snadno vstřebává.

Složení s vysokým obsahem rostlinných výtažků působí podpůrně při stavech chronické přecitlivělosti, a široké škále kožních obtíží, jako je akné, ekzém, lupénka či alergická vyrážka. Ovlivňuje trávicí systém a také játra, největší detoxikační orgán těla. Jeho vysoké regenerační účinky napomáhají urychlovat hojení kůže, a lze jej tak využít například při odřeninách, spáleninách či na jizvy.

Bioinformační regenerační krémy Energy obsahují vyvážený bylinný komplex přírodních výtažků a vysoké množství na minerály bohaté termální vody z Podhájské. Jejich exkluzivní složení tak komplexně pomáhá ovlivnit celou škálu oblastí v organismu a zaměřuje se tak na široké spektrum obtíží a případných onemocnění. Krémy se skládají z liposomů s maximálně koncentrovanými extrakty, jež pronikají do hloubky kůže a působí v cílené lokalizaci.

Použití: Krém aplikujte lokálně ve velmi tenké vrstvě 1 až 3x denně nad místa uložení orgánů nebo na oblasti jejich reflexních zón a energetických drah. Krém je lehce roztíratelný a smývatelný vodou.

Energy Krém Protektin 50 ml

Bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém Energy Protektin ovplyvňuje a harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu pečene, žlčníka, žalúdka, sleziny, a tým aj stavy spojené s disharmóniou a narušenou funkcou týchto oblastí. Má pozitívny vplyv na regeneračné schopnosti pokožky, vďaka príjemnej konzistencii sa jednoducho roztiera a ľahko vstrebáva.

Zloženie s vysokým obsahom rastlinných výťažkov pôsobí podporne pri stavoch chronickej precitlivelosti a širokej škále kožných problémov, ako je akné, ekzém, lupienka, či alergická vyrážka. Ovplyvňuje tráviaci systém a takisto pečeň, najväčší detoxikačný orgán tela. Jeho vysoké regeneračné účinky napomáhajú urýchľovať hojenie kože, a možno ho tak využiť napríklad pri odreninách, spáleninách, či na jazvy.

 

Bioinformačné regeneračné krémy Energy obsahujú vyvážený bylinný komplex prírodných výťažkov a vysoké množstvo na minerály bohatej termálnej vody z Podhájskej. Ich exkluzívne zloženie komplexne pomáha ovplyvniť celú škálu oblastí v organizme a zameriava sa tak na široké spektrum ťažkostí a prípadných ochorení. Krémy sa skladajú z lipozómov s maximálne koncentrovanými extraktmi, ktoré prenikajú do hĺbky kože a pôsobia v cielenej lokalizácii.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Fumaria Officinalis Extract, Geranium Robertianum Extract, Sophora Japonica Extract, Galega Officinalis Extract, Linaria Vulgaris Extract, Arctium Lappa Extract, Bellis Perennis Flower Extract, Calluna Vulgaris Extract, Glycyrhizza Glabra Extract, Hamamelis Virginiana Extract , Symphytum Officinale Extract, Acorus Calamus (Sweet Flag) Root Extract, Anthyllis Vulneraria Extract, Aralia Cordata Extract, Chelidonium Majus Extract, Scutellaria Baicalensis Extract, Galium Aparine Extract, Equisetum Arvense Extract, Viola Tricolor Extract, Cetearyl Alcohol, Linum Usitatissimum Seed Oil, Glycine Soja Oil, Oenothera Biennis Oil, Stearic Acid, Ricinus Communis Oil, Myreth-23, Dimethicone, Petrolatum, Sucrose, Arachis Hypogaea Oil, Tocopheryl Acetate, Helix Pomatia Extract, Lecithin, Parfum, Isoparaffin, Polyacrylamide, Eisenia Foetida Extract, Glyceryl Stearate, Benzyl Alcohol, Aqua, Retinol, Laureth-4, Dehydroacetic Acid, Deoxycholic Acid, BHT, Succinic Acid, Betaglucan, Potassium Humate, Commiphora Myrrha Extract, Boswelia Carterii Gum Extract , Croton Lechleri Extract, Shorea Robusta Extract, Geraniol, Limonene, Linalool, Citronellol, Quaternium-15
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Energy Pentagram
specifická označení: bioinformační produkty
typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť
typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, normální pokožka, suchá pokožka
užití: vnější

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz