/    /    /    /  

Energy Krém Ruticelit 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Univerzální pleťové balzámy, Podrážděná pokožka, Tělové krémy
Produktová řada: Energy Pentagram
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
330
ks
Bez DPH 273 Kč

Energy Krém Ruticelit 50 ml

Energy Ruticelit je bioinformační širokospektrální regenerační krém s vysoce účinnými látkami jako liposomy, AHA kyseliny a vitaminy. Tento přípravek obsahuje cenné výtažky z rašeliny, které mají výrazný protizánětlivý a protiplísňový účinek. Současně také příznivě působí na pevnost a elasticitu cévních kapilár a urychluje hojení pokožky.

Podle tradiční čínské medicíny ovlivňuje Ruticelit především energetickou dráhu srdce, sleziny, slinivky, tlustého střeva, jater a ledvin. Působí na problémy, které se pojí k nedostatečné či poškozené funkci těchto drah. Hlavní obsahovou složkou Ruticelitu je rostlinná látka rutin a celá řada dalších flavonoidů, díky kterým pomáhá při zánětech žil, bércových vředech, hemoroidech, křečových žilách či zánětlivých stavech pokožky a nervů. Je vhodný pro osvěžení cév nohou po dlouhém stání, napětí v lýtkách nebo při těžkých unavených nohách.

Bioinformační regenerační krémy Energy obsahují vyvážený bylinný komplex přírodních výtažků a vysoké množství na minerály bohaté termální vody z Podhájské. Jejich exkluzivní složení tak komplexně pomáhá ovlivnit celou škálu oblastí v organismu a zaměřuje se tak na široké spektrum obtíží a případných onemocnění. Krémy se skládají z liposomů s maximálně koncentrovanými extrakty, jež pronikají do hloubky kůže a působí v cílené lokalizaci.

Použití: Krém aplikujte lokálně ve velmi tenké vrstvě 1 až 3x denně nad místa uložení orgánů nebo na oblasti jejich reflexních zón a energetických drah. Krém je lehce roztíratelný a smývatelný vodou.

Energy Krém Ruticelit 50 ml

Energy Ruticelit je bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém s vysoko účinnými látkami ako sú lipozómy, AHA kyseliny a vitamíny. Tento prípravok obsahuje cenné výťažky z rašeliny, ktoré majú výrazný protizápalový a protiplesňový účinok. Súčasne tiež priaznivo pôsobí na pevnosť a elasticitu cievnych kapilár a urýchľuje hojenie pokožky.

Podľa tradičnej čínskej medicíny Ruticelit ovplyvňuje predovšetkým energetickú dráhu srdca, sleziny, slinivky, hrubého čreva, pečene a obličiek. Pôsobí na problémy, ktoré sa spájajú s nedostatočnou či poškodenou funkciou týchto dráh. Hlavnou obsahovou zložkou Ruticelitu je rastlinná látka rutín a celý rad ďalších flavonoidov, vďaka ktorým pomáha pri zápaloch žíl, bercových vredoch, hemoroidoch, kŕčových žilách, či zápalových stavoch pokožka a nervov. Je vhodný na osvieženie ciev nôh po dlhom státí, napätí v lýtkach alebo pri ťažkých unavených nohách.

Bioinformačné regeneračné krémy Energy obsahujú vyvážený bylinný komplex prírodných výťažkov a vysoké množstvo na minerály bohatej termálnej vody z Podhájskej. Ich exkluzívne zloženie komplexne pomáha ovplyvniť celú škálu oblastí v organizme a zameriava sa tak na široké spektrum ťažkostí a prípadných ochorení. Krémy sa skladajú z lipozómov s maximálne koncentrovanými extraktmi, ktoré prenikajú do hĺbky kože a pôsobia v cielenej lokalizácii.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sanguisorba Officinalis Extract, Melilotus Officinalis Extract, Hamamelis Virginiana Extract , Anthyllis Vulneraria Extract, Calendula Officinalis Extract, Ribes Nigrum Leaf Extract, Ruta Graveolens Extract, Sophora Japonica Extract, Symphytum Officinale Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Polygonum Fagopyrum Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Hypericum Perforatum Extract, Equisetum Arvense Extract, Arnica Montana Extract, Cetearyl Alcohol, Linum Usitatissimum Seed Oil, Glycine Soja Oil, Ricinus Communis Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Petrolatum, Dimethicone, Myreth-23, Stearic Acid, Isoparaffin, Polyacrylamide, Parfum, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Eisenia Foetida Extract, Retinol, Benzyl Alcohol, Laureth-4, Phospholipids, Dehydroacetic Acid, Commiphora Myrrha Extract, Boswelia Carterii Gum Extract , Croton Lechleri Extract, BHT, Potassium Humate, Limonene, Linalool
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Energy Pentagram
specifická označení: bioinformační produkty
typy pleti: normální pleť
typy pokožky: normální pokožka
užití: vnější

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz