/    /    /    /  

Les Fleurs de Bach Krém s Bachovými esencemi první pomoc 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Kategorie: Univerzální pleťové balzámy, Bachova kosmetika, Podrážděná pokožka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Les Fleurs de Bach Krém s Bachovými esencemi první pomoc 50 ml

Krém zklidňuje podrážděnou pokožku a ulevuje od bolesti při drobných poraněních - štípnutí, říznutí, popálení, při kožních nedokonalostech, po holení. Vhodný pro děti i dospělé, není návykový.

certifikáty: COSMEBIO
konzistence: krémová
barva: bílá
balení: plastový obal

použití: Vmasírujte do pokožky v místě poranění. Jen pro vnější užití.
složení: Aqua, Butyrospermum parkii, Palm oil, Prunus amygdalus dulcis, Caprylyl, Xanthan gum, Rosmarinus essential oil, Juniperus essential oil, Thymus essential oil, Tocopheryl acétate, Sorbic acid

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Francouzská společnost Les Fleurs de Bach navazuje na poslání a doporučení Dr. Bacha nechat působit Bachovy květy na člověka jako na celek ze všech stran. Vyrábí a nabízí unikátní komplex produktů pro harmonii těla, duše i mysli. V souladu s posláním věhlasného Dr. Edwarda Bacha pomoci co největšímu počtu lidí nabízí kvalitní výrobky zhotovené přísně podle originální receptury dr. Bacha a certifikované originální metodou výroby podle dr. Bacha. Prezident a zakladatel společnosti Les Fleurs de Bach, Gérard Wolf, je mezinárodním odborníkem Bachových květových esencí. Zaměřuje se na odbornou výrobu a distribuci květových esencí z celého světa více jak 20 let. Je uznávaný a renomovaný konzultant, který publikoval mnoho knih o bachových esencích. Osobně garantuje kvalitu produktů v přísném souladu s originální bachovou metodou. Ze všech aktivit se společnost nejvíce zaměřuje na výrobu a vývoj produktů. Produkty jsou připravované v BIO kvalitě a uchovávané v BIO brandy. Esence jsou získávány z planých rostlin, sbíraných za plného květu ve slunných dnech a na místech kontrolovaných ECOCERTem.

kontakt na výrobce:
Fleurs Essences et Harmonie
53, rue des batignolles
75017 Paris
France

webové strány značky:
www.bachova-terapie.cz

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Fleurs Essences et Harmonie
53 rue des Batignolles
75017 Paříž
Francie
www.bachova-terapie.cz