/    /    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Krém z bambuckého másla, Sheabutter 2 ml

Značka:
Množství: 2 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 15 ml / 268 Kč
Kategorie: Pleťové krémy pro muže, Pleťové krémy denní, Pleťové krémy noční, Vzorky kosmetiky pro muže, Vzorky pleťových krémů, Pleťové krémy
Produktová řada: Martina Gebhardt Shea Butter
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
27
ks
Bez DPH 22 Kč
11 bodů ks

Martina Gebhardt Krém z bambuckého másla, Sheabutter 2 ml

Krém z bambuckého másla Martina Gebhardt Shea Butter pečuje o potřeby přecitlivělé pokožky náchylné k alergickým reakcím a častému začervenání. Výživné složení plné hydratačních olejů a rostlinných másel dodává pokožce potřebné živiny, zjemňuje ji a současně chrání před vznikem podráždění.

Krém v sobě spojuje nejenom zklidňující účinky bambuckého másla, ale také růžové květové vody. Tyto dvě látky citlivou alergickou pleť skvěle zklidní, zmírní pnutí i svědění a zanechají pleť barevně sjednocenou. Bambucké máslo v kombinaci s kakaovým máslem a olivovým olejem dodávají pleti množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, které pokožku vyživují do hloubky a zároveň ji chrání před podrážděním.

Hutnější krém vytvoří na pokožce lehký ochranný film, který zabrání dehydrataci pleti i podráždění v důsledku nepříznivých vnějších vlivů, jako je vítr, mráz či prudké slunce. Krém s bambuckým máslem přecitlivělou pleť aktivně zklidňuje, harmonizuje a také dodává pokožce potřebnou výživu.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno a/nebo večer na odlíčenou pokožku celého obličeje a lehce rozetřete.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte pleťový krém v kombinaci s ostatními výrobky z produktové řady Shea Butter.

Martina Gebhardt Krém z bambuckého másla, Sheabutter 2 ml

Krém z bambuckého masla Martina Gebhardt Shea Butter sa stará o potreby precitlivelej pokožky náchylnej na alergické reakcie a časté začervenanie. Výživné zloženie plné hydratačných olejov a rastlinných masiel dodáva pokožke potrebné živiny, zjemňuje ju a súčasne chráni pred vznikom podráždení.

Krém v sebe spája nielen upokojujúce účinky bambuckého masla, ale takisto ružovej kvetovej vody. Tieto dve látky citlivú alergickú pleť vynikajúco upokoja, zmiernia pnutie aj svrbenie a zanechajú pleť farebne zjednotenú. Bambucké maslo v kombinácii s kakaovým maslom a olivovým olejom dodávajú pleti množstvo nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a antioxidantov, ktoré pokožku vyživujú do hĺbky a zároveň ju chránia pred podráždením.

Hutnejší krém vytvorí na pokožke ľahký ochranný film, ktorý zabráni dehydratácii pleti a podráždeniu v dôsledku nepriaznivých vonkajších vplyvov, ako je vietor, mráz, či prudké slnko. Krém s bambuckým maslom precitlivelú pleť aktívne upokojuje, harmonizuje a zároveň dodáva pokožke potrebnú výživu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Olea Europaea Fruit Oil1), Lanolin, Butyrospermum Parkii Butter2), Rosa Damascena Water1), Copernicia Cerifera Wax, Theobroma Cacao Seed Butter1), Tocopherol, Spygyrische Essence Butyrospermum Parkii Butter1), Gold, Silver, Sulfur
1) Demeter, 2) Organic agriculture
i
i

konzistence: krémová
obal: papírový
přebal: papírový
produktové řady: Martina Gebhardt Shea Butter
typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz