/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Krémová báze pod oční stíny Eye Primer 4 g

Značka:
Množství: 4 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: báze pod oční stíny
Hodnocení:
2,3/5 3 hlasy
Cena
379
ks
Bez DPH 313 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Krémová báze pod oční stíny Eye Primer 4 g

Přírodní krémová báze pod oční stíny Lily Lolo neutralizuje a lehce zakrývá barevné nerovnosti a nedokonalosti očního okolí. Aplikovaná báze sjednotí barvu očního okolí a zároveň připraví vhodný podklad pro aplikaci očních stínů.

Báze obsahuje dva odstíny, které můžete podle potřeby libovolně míchat. Tělový odstín Buff zakrývá jemné nedokonalosti a barevně sjednocuje pleť, zatímco žlutý odstín Lemon maskuje tmavé kruhy pod očima.

Podkladovou bázi tak můžete použít místo korektoru, nejen v oblasti očí, ale také jako podklad pro sypké i kompaktní oční stíny. Díky jedinečnému složení báze zvýrazní barvu použitého stínu a maximálně prodlouží jeho výdrž.

Použití: Podkladovou bázi aplikujte čistými prsty nebo štětečkem na oční víčka a oční okolí. Jemně rozmažte do ztracena. V případě potřeby je možné krémovou bázi vrstvit.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Krémová báze pod oční stíny Eye Primer 4 g

Prírodná krémová báza pod očné tiene Lily Lolo neutralizuje a ľahko zakrýva farebné nerovnosti a nedokonalosti očného okolia. Aplikovaná báza zjednotí farbu očného okolia a zároveň pripraví vhodný podklad pre aplikáciu očných tieňov.

Báza obsahuje dva odtiene, ktoré môžete podľa potreby ľubovoľne miešať. Telový odtieň Buff zakrýva jemné nedokonalosti a farebne zjednocuje pleť, zatiaľ čo žltý odtieň Lemon maskuje tmavé kruhy pod očami.

Podkladovú bázu tak môžete použiť namiesto korektora, nielen v oblasti očí, ale tiež ako podklad pre sypké a kompaktné očné tiene. Vďaka jedinečnému zloženiu báza zvýrazní farbu použitého tieňa a maximálne predĺži jeho výdrž.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Simmondsia Chinensis Seed Oil, Euphorbia Cerifera Wax, Argania Spinosa Kernel Oil, Mica, Tocopherol May contain +/-: Cl 77891, Cl 77491, Cl 77499
i
i

barva: neutrální
konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz