/    /    /  

Redecker Krémovací kartáček z bukového dřeva, světlý a malý 12 cm

381011 Shoe Polish Applicator Brush

Značka:
Množství: 12 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Přírodní péče o boty
Produktová řada: Redecker Obuv
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
69
ks
Bez DPH 57 Kč

Redecker Krémovací kartáček z bukového dřeva, světlý a malý 12 cm

Malý krémovací kartáček z bukového dřeva Redecker má jemné světlé štětiny, díky kterým snadno nanese pečující produkty na choulostivější obuv, například z nubuku. Přírodní štětiny jsou dostatečně jemné, zároveň do povrchu spolehlivě zapracují krém či vosk.

Malý krémovací kartáček s jemnějšími světlými štětinami je skvělým pomocníkem pro aplikaci péče na obuv z choulostivějších materiálů, jako je nubuk či jemná kůže. Tělo kartáčku je ručně vyrobeno z nelakovaného bukového dřeva, je tak velmi příjemný na omak a současně vám vydrží v perfektním stavu sloužit roky.

Redecker Krémovací kartáček z bukového dřeva, světlý a malý 12 cm

Malá kefka na krémovanie z bukového dreva Redeckerjemné svetlé štetiny, vďaka ktorým ľahko nanesie ošetrujúce produkty na chúlostivejšiu obuv, napríklad z nubuku. Prírodné štetiny sú dostatočne jemné, zároveň do povrchu spoľahlivo zapracujú krém či vosk.

Malá kefka na krémovanie s jemnejšími svetlými štetinami je skvelým pomocníkom pre aplikáciu ošetrenia na obuv z chúlostivejších materiálov, ako je nubuk či jemná koža. Telo kefky je ručne vyrobené z nelakovaného bukového dreva, je tak veľmi príjemná na omak a súčasne vám vydrží v perfektnom stave slúžiť roky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bukové dřevo neošetřené, Štětiny světlé
i
i

produktové řady: Redecker Obuv

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de