/    /    /    /    /  

Uoga Uoga Krémové oční linky 791 Black Drama 2,5 ml

Značka:
Množství: 2,5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Oční linky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Krémové oční linky 791 Black Drama 2,5 ml

Krémové oční linky Uoga Uoga Black Drama v klasickém černém odstínu jsou základem každé kosmetické výbavy. Linky se hodí pro denní i večerní líčení, snadno s nimi vytvoříte tenkou i výraznější linku a díky kvalitním ingrediencím s vámi vydrží opravdu dlouho.

Krémové oční linky mají vysokou pigmentaci a dlouhou výdrž díky použitým minerálním pigmentům. Ty k pokožce skvěle přilnou a vydrží, aniž by se slévaly do vrásek či se výrazně vytrácely. Pigmenty v kombinaci s rostlinnými oleji a vosky tvoří příjemnou krémovou konzistenci, která se snadno nabírá a lehce aplikuje.

Použití: Úzkým zkoseným štětcem naberte malé množství linky a aplikujte podél linie spodních a/nebo horních řas.

Uoga Uoga Krémové oční linky 791 Black Drama 2,5 ml

Krémové očné linky Uoga Uoga Black Drama v klasickom čiernom odtieni základom každej kozmetickej výbavy. Linky sa hodia na denné aj večerné líčenie, ľahko s nimi vytvoríte tenkú aj výraznejšiu linku a vďaka kvalitným ingredienciám s vami vydrží naozaj dlho.

Krémové očné linky majú vysokú pigmentáciu a dlhú výdrž vďaka použitiu minerálnych pigmentov. Tie k pokožke skvele priľnú a vydržia bez toho, aby sa zlievali do vrások či sa výrazne vytrácali. Pigmenty v kombinácii s rastlinnými olejmi a voskami tvoria príjemnú krémovú konzistenciu, ktorá sa ľahko naberá a ľahko aplikuje.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Ricinus Communis Seed Oil, Simmondsia Chinensis Oil1), Cera Flava, Butyrospermum Parkii Oil1), Copernicia Cerifera Wax, Tocopherol +/-: Cl 77492, Cl 77491, Cl 77891
1) Organic agriculture
i
i

barva: černá
konzistence: velmi hutná krémová
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/