/    /    /    /    /  

Uoga Uoga Krémové oční linky 794 Sleeping Dragon 2,5 ml

Značka:
Množství: 2,5 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Oční linky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Krémové oční linky 794 Sleeping Dragon 2,5 ml

Krémové oční linky Uoga Uoga Sleeping Dragon v tmavě zeleném odstínu jsou skvělé pro majitelky světlých vlasů i pro všechny, pro které je klasická černá příliš tvrdá. Linky se hodí pro denní i večerní líčení, snadno s nimi vytvoříte tenkou i výraznější linku a díky kvalitním ingrediencím s vámi vydrží opravdu dlouho.

Barevné krémové oční linky mají vysokou pigmentaci a dlouhou výdrž díky použitím minerálním pigmentům. Ty k pokožce skvěle přilnou a vydrží, aniž by se slévaly do vrásek či se výrazně vytrácely. Tmavě zelený odstín je skvělý pro ty, kterým připadá klasická černá barva příliš tmavá.

Lahvově zelená lehce petrolejová barva zvýrazní váš pohled, přesto nepůsobí tvrdě a navíc skvěle podtrhne přirozenou zelenou barvu vašich očí. Minerální pigmenty v kombinaci s rostlinnými oleji a vosky tvoří příjemnou krémovou konzistenci, která se snadno nabírá a lehce aplikuje.

Použití: Úzkým zkoseným štětcem naberte malé množství linky a aplikujte podél linie spodních a/nebo horních řas.

Uoga Uoga Krémové oční linky 794 Sleeping Dragon 2,5 ml

Krémové očné linky Uoga Uoga Sleeping Dragon v tmavo zelenom odtieni sú skvelé pre majiteľky svetlých vlasov aj pre všetky, pre ktoré je klasická čierna príliš tvrdá. Linky sa hodia na denné aj večerné líčenie, ľahko s nimi vytvoríte tenkú aj výraznejšiu linku a vďaka kvalitným ingredienciám s vami vydrží naozaj dlho.

Farebné krémové očné linky majú vysokú pigmentáciu a dlhú výdrž vďaka použitiu minerálnych pigmentov. Tie k pokožke skvele priľnú a vydržia bez toho, aby sa zlievali do vrások či sa výrazne vytrácali. Tmavo zelený odtieň je skvelý pre tých, ktorým pripadá klasická čierna farba príliš tmavá.

Fľaškovo zelená ľahko petrolejová farba zvýrazní váš pohľad, napriek tomu nepôsobí tvrdo a navyše skvele podtrhne prirodzenú zelenú farbu vašich očí. Minerálne pigmenty v kombinácii s rastlinnými olejmi a voskami tvoria príjemnú krémovú konzistenciu, ktorá sa ľahko naberá a ľahko aplikuje.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Ricinus Communis Seed Oil, Simmondsia Chinensis Oil1), Cera Flava, Butyrospermum Parkii Oil1), Copernicia Cerifera Wax, Tocopherol +/-: Cl 77492, Cl 77491, Cl 77891
1) Organic agriculture
i
i

barva: zelená
konzistence: velmi hutná krémová
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/