/    /    /    /    /  

Mádara Krémový olej kakao a švestka, Baby & Kids 85 ml

Značka:
Množství: 85 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Krémy pro miminka, Oleje pro miminka, Dětské oleje, Dětské krémy
Produktová řada: Mádara Eco Baby
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
329
ks
Bez DPH 272 Kč

Mádara Krémový olej kakao a švestka, Baby & Kids 85 ml

Krémový olej Mádara Baby kakao a švestka intenzivně pečuje o jemnou dětskou pokožku, vyživuje ji do hloubky, zvláčňuje a chrání před vznikem podráždění i dehydratací. Přírodní složení bohaté na vysoký podíl pečujících olejů, másel a bylinných výtažků o dětskou pleť skvěle pečuje, eliminuje výskyt zarudnutí, svědění i opruzenin.

Krémový olej je velice jemný a současně účinný díky množství rostlinných olejů z jojoby, slunečnice, švestky a také včelímu vosku a kakaovému máslu. Tyto látky dětskou pokožku vyživí do hloubky, uzamknou potřebnou hydrataci a zanechají pokožku vláčnou. Včelí vosk navíc vytváří na pokožce lehký film, který chrání pleť před nepříznivými vnějšími vlivy, jako je mráz či vítr.

Skvělé zklidňující účinky mají i výtažky ze šípku a rakytníku společně s vitaminem E. Pokožku aktivně zklidňují, harmonizují a zároveň chrání před opětovným poškozením i podrážděním. Jemná dětská pleť je tak v jednom kroku spolehlivě vyživena, zjemněna a ochráněna.

Péče z lotyšské přírody

Krémový olej Mádara je jedním z oblíbených produktů této lotyšské značky, která je velice populární u celé řady žen, ale i mužů a dětí. Olej obsahuje kvalitní přírodní výtažky, které pocházejí z čisté a neposkvrněné lotyšské přírody. Jeho složení je dokonale vyvážené a tvořené tak, aby vyhovovalo jemné a křehké dětské pokožce, stejně jako citlivé pokožce dospělých.

Pečující složení

Základem krémového oleje jsou kvalitní přírodní ingredience, které o citlivou dětskou pokožku pečují a dodávají potřebnou výživu i hydrataci. Kombinace rostlinných olejů pronikne hluboko do pokožky, uzamyká v ní potřebnou hydrataci a zabraňuje tak jejímu vysušení. Extrakty z rakytníku a šípku se pak postarají o regeneraci pleti a hlavně chrání citlivou dětskou pokožku před podrážděním. Pokožka tak zůstane nádherně jemná a vláčná.

Kakaové máslo

Krémový olej obsahuje ceněné kakaové máslo, které nejen, že dodává oleji příjemnou čokoládovou vůni, ale hlavně o pokožku dokonale pečuje. Díky vysokému obsahu prospěšných látek, jako je vitamin E, který je přirozeným antioxidantem, podporuje tvorbu kolagenu a zabraňuje ztrátám vlhkosti z pokožky. Zároveň napomáhá chránit povrch pokožky a podporuje jeho schopnost odolávat náročným vnějším podmínkám, jako je například chladné počasí, které pokožku snadno vysušuje.

Příjemná vůně

Krémový olej je doprovázen nádhernou jemnou čokoládovou vůní, kterou mu dodává obsažené kakaové máslo. Toto aroma je ještě doplněno jemným nádechem švestkové vůně a dohromady tvoří opravdu příjemnou nevtíravou vůni, která se navíc na pokožce drží poměrně dlouho.

Použití: Malé množství krémového oleje aplikujte na čistou pokožku celého těla a lehce rozetřete.

Mádara Krémový olej kakao a švestka, Baby & Kids 85 ml

Krémový olej Mádara Baby kakao a slivka intenzívne ošetruje jemnú detskú pokožku, vyživuje ju do hĺbky, zvláčňuje a chráni pred vznikom podráždení a dehydratáciou. Prírodné zloženie bohaté na vysoký podiel ošetrujúcich olejov, masiel a bylinných výťažkov sa o detskú pleť vynikajúco stará, eliminuje výskyt začervenania, svrbenia a zaparenín.

Krémový olej je veľmi jemný a súčasne účinný vďaka množstvu rastlinných olejov z jojoby, slnečnice, slivky a takisto včeliemu vosku a kakaovému maslu. Tieto látky detskú pokožku vyživia do hĺbky, uzamknú potrebnú hydratáciu a zanechajú pokožku vláčnu. Včelí vosk navyše vytvára na pokožke ľahký film, ktorý pleť chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, ako je mráz či vietor.

Vynikajúce upokojujúce účinky majú aj výťažky zo šípky a rakytníka spoločne s vitamínom E. Pokožku aktívne upokojujú, harmonizujú a zároveň chránia pred opätovným poškodením aj podráždením. Jemná detská pleť je tak v jednom kroku spoľahlivo vyživená, zjemnená a ochránená.

Starostlivosť z lotyšskej prírody

Krémový olej Mádara je jedným z obľúbených produktov tejto lotyšskej značky, ktorá je veľmi populárna medzi množstvom žien, ale aj mužov a detí. Olej obsahuje kvalitné prírodné výťažky, ktoré pochádzajú z čistej a nepoškvrnenej lotyšskej prírody. Jeho zloženie je dokonale vyvážené a vytvorené tak, aby vyhovovalo jemnej a krehkej detskej pokožke, rovnako ako citlivej pokožke dospelých.

Ošetrujúce zloženie

Základom krémového oleja sú kvalitné prírodné ingrediencie, ktoré citlivú detskú pokožku ošetrujú a dodávajú potrebnú výživu aj hydratáciu. Kombinácia rastlinných olejov prenikne hlboko do pokožky, uzamyká v nej potrebnú hydratáciu a zabraňuje tak jej vysušeniu. Extrakty z rakytníka a šípky sa potom postarajú o regeneráciu pleti a najmä chránia citlivú detskú pokožku pred podráždením. Pokožka tak zostane nádherne jemná a hebká.

Kakaové maslo

Krémový olej obsahuje cenené kakaové maslo, ktoré nielenže oleji dodáva príjemnú čokoládovú vôňu, ale hlavne pokožku dokonale ošetruje. Vďaka vysokému obsahu prospešných látok, ako je vitamín E, ktorý je prirodzeným antioxidantom, podporuje tvorbu kolagénu a zabraňuje stratám vlhkosti z pokožky. Zároveň pomáha chrániť povrch pokožky a podporuje jeho schopnosť odolávať náročným vonkajším podmienkam, ako je napríklad chladné počasie, ktoré pokožku ľahko vysušuje.

Príjemná vôňa

Krémový olej je sprevádzaný nádhernou jemnou čokoládovou vôňou, ktorú mu dodáva obsiahnuté kakaové maslo. Táto aróma je ešte doplnená jemným nádychom slivkovej vône a spoločne tvoria skutočne príjemnú nevtieravú vôňu, ktorá navyše na pokožke drží pomerne dlho.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Mohu použít krémový olej Mádara pro batole na obličej?

Je vhodný Krémový olej Mádara Baby vhodný pro batole jako krém na obličej do zimy, nebo byste raději ...

Vlastnosti

INCI: Helianthus Annuus Seed Oil1), Hydrogenated Macadamia Integrifolia Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil1), Cera Alba1), Prunus Domestica Seed Oil, Lecithin, Hippophae Rhaimnoides Fruit Extract1), Rosa Canina Fruit Extract1), Aroma, Theobroma Cacao Seed Butter1), Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Limonene2), Geraniol2), Coumarin2), Linalool2), Citronellol2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový
produktové řady: Mádara Eco Baby

Výrobce

MADARA Cosmetics, Ltd.
Sampetera Str. 2
LV-1046 Riga
Lotyšsko